Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miss Tűsarok vagy Tornacipő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miss Tűsarok vagy Tornacipő? Melyik jön be jobban?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom, hogy a "csajos csajok" gyakorta megvető pillantások kereszttüzének áldozatává vállnak. Mondván:-plázacica. Hozzám mindkét stílus közel áll. Hely és alkalomfüggő! Bár mintha tényleg picit megvetően pillantgatnának egyesek...Mért van ez? Ebben a világban a "csaj hordja a nadrágot"? Jól van ez igy fiúk?
2009. márc. 25. 08:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Sportosan, szoknyában. Nálam ez a No1.
2009. márc. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%

Fiú vagyok. Többnyire nem tetszenek a tűsarkús lányok, de nem azért, mert "nőiesek" (lévén egyáltalán nem ettől lesznek azok), hanem mert sajnos gyakran tényleg az általad említett plázacicc-jelleggel függ össze a dolog. A kivételeknek természetesen kijár a tisztelet, és ők nyugodtan hordják felőlem, ha tényleg szeretik és tényleg kényelmes nekik. De akik csak divatból hordják, vagy mert magasabbnak akarnak látszani, holott egyébként nem sok kedvük van hozzá, azt megint csak helytelennek tartom.


Szerintem a praktikum legalább annyira fontos, mint a megjelenés, és ebből a szempontból gyakorlatilag minden más cipő jobban áll, mint a tűsarkú - még akár a tornacipő is.


Ahogy azonban fentebb is említettem, nem a cipőjétől lesz nő egy nő. Láttam én már olyan torna- és más hasonló cipős NŐket, akik mellett elbújhatott a legmagasabb, leghegyesebb sarkon tipegő, kikent-kifent plázagörl is.

2009. márc. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
teljes mértékben egyetértek , egyébként köszönöm a válaszokat :) tanulság: - Ha szereted hordd nyugodt szívvel, és hódíts tűsarokban, viszont aki nem rajong az ötletért, hogy pár centivel a Föld felett járjon az ne keseregjen - a tornacipő is bájos ám ezekszerint , köszönjük srácok ! :P
2009. márc. 25. 09:41
 4/26 anonim ***** válasza:
83%

Igen. Ha bugyivillantós miniszoknyában és 10 centis tűsarkú cipőben mászkálsz, akkor megvető pillantásokat kapsz. Megértem. Főleg, ha úgy jársz a cipőben, mintha tojásokon lépkednél. És főleg, ha lerí rólad, hogy csak azért veszed fel azt a ruhát, mert az akarod, hogy megnézzenek az utcán a pasik. Akkor igenis megérdemled a megrovó pillantásokat. Nem arról van szó, hogy a 'nők hordják a nadrágot', de sokkal többet ér egy szolidan nőies ruha, mondjuk egy combközépig érő szoknya, egy 2-3 centis sarkú cipővel, mint amit fentebb leírtam. Ha valakinek nincs kisugárzása, azon a ruha már nem fog segíteni. És szerintem sokan vagyunk úgy, férfiak és nők is, hogy a saját kényelmünk mindennél fontosabb. És te is beláthatod, hogy egy sportcipőben, vagy egy lapos balerinacipőben sokkal kényelmesebb és biztosabb közlekedni, mint egy tűsarkúban. Ugyanígy egy miniszoknyával vigyázni kell, húzogatni, míg egy rövidnadrágot csak viselni kell, nem görcsölni azon, hogy mikor mi történik vele. És ez megint kisugárzáshoz kapcsolódik kicsit, de egy sportosan összeállított ruházat sokszor sokkal szexisebb tud lenni az elsőként leírtaknál, attól függ, hogy azzá tudja-e tenni a viselője. Persze esélyek, alkalmak, azok más témába tartoznak.

A mondás 100%-osan igaz ebben az esetben: A kevesebb néha több! ;)

2009. márc. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
annál sztem nincs kiábrándítóbb amikor egy csaj úgy veszi fel a tűsarkút h járni se tud benne! a múltkor láttam egy kicsit molettebb lányt (semmi bajom ha van rajta egy kis felesleg, nem azért írom), szintén 10 centis sarokkal, csípőnaciban, haspólóban, és a derekán kibuggyant a felesleg. na erre még rátett egy lapáttal h a cipőben abszolút nem tudott járni, a kezét derékszögben oldalirányba kitette és azzal kalimpált egyensúlyozás céljából, közben a derékon emlegetett kis felesleg fel-le oldralra-körbe lötyögött rajta :S nem tudom h egyesek miért szeretnek menni a divat után ha ennyire látszik h nem előnyös nekik? vagy nincs az ilyeneknek anyukájuk, őszinte barátnőjük aki lebeszéli erről?
2009. márc. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
A "...ha bugyivillantós miniszoknyában és 10 centis tűsarkú cipőben mászkálsz..." kijelentésed cáfolnám, félreértések elkerülése végett nem erre céloztam. Ha pedig érdekel leginkább a sportosan elegáns kategóriát képviselem, bár ez most nem lényeges. Csupán a kinek mi tetszik és mért kérdés foglalkoztatott. "Ne ítélj túl korán!" thx , )
2009. márc. 25. 09:52
 7/26 anonim ***** válasza:
97%
A tornacipő jobban bejön!!
2009. márc. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
97%
én mindig sportcipőt hordok,nem azért mert nem tetszik a magassarkú,csak nem tudok járni benne igy inkább nem veszem fel..ennek ellenére igazi nőnek érzem magam,bár a tornacipő pont nem a stílusom.Szerintem belülről jön,hogy valaki nőies-e vagy nem:-)
2009. márc. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem eléggé az eddig elhangzottak a tapasztalataim. A barátom, ha farmerben vagyok, meg lapos cipőben, észre sem vesz, bezzeg ha lát egy "plázacicát", na őt észreveszi. A másik tapasztalatom: történt egyszer, télen, hogy siettem dolgozni. (nem vagyok sem igénytelen, sem csúnya) Együtt értem oda egy lánnyal a munkahely bejáratához, ahol két srác cigizett. A lányon alig volt ruha, miniszoknyában volt (télen, a legnagyobb hóviharban). A srácok kinyitották a hölgyeménynek az ajtót, majd bementek utána, és mivel én szoroson mentem mögöttük,mivel egyszerre értem oda a lánnyal, szépen rám vágták az ajtót. Nemcsak hogy udvariatlanok voltak, hogy bementek előttem, de még az ajtót is rám vágták. Bezzeg a kiccsaj előtt meg ajtót nyitottak. Na ez szerintem taplóság, és még annyi ilyet mesélhetnék!!!!
2009. márc. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%
Nyugi őt sem azért nézték meg, (nyitottak ajtót, stb) mert annyi NŐIESSÉG sugárzott róla, hanem mert ribancosan öltözködött. És mi jót lehet csinálni a ribancokkal? :D Na mit? ... Még azt se mindig.
2009. márc. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!