Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajzoltatok szexuális jellegű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajzoltatok szexuális jellegű képeket?

Figyelt kérdés

Egyszer volt olyan téma itt, hogy kinek milyen perverz hajlamai vannak. Kérdeztem a kérdezőt, hogy a szexképrajzolás is beletartozik-e?

Na, én erre kíváncsi vagyok. Tudom, sokan kíváncsiságból, unatkozásból vagy viccből rajzolnak ilyeneket. Emlékszem, kilencedik osztályos koromban egy előttem ülő lányosztálytársam beszélgetett két fiúval, a padra meg rajzolt valamit. Én persze meg is néztem: egy széttárt lábú fej nélküli nőt rajzolt. Csodálkoztam is ezen, mert ő sosem szokott ilyeneket rajzolgatni. Ahogy befejezte a rajzot, azonnal kiradírozta.

Én sosem rajzoltam meztelen embereket, sem nemi szerveket. De egyszer irodalomóra alatt párzó Brontoszauruszokat rajzoltam (17 éves voltam akkor). Más padokon viszont láttam már ilyen rajzokat. Arra is emlékszem, hogy a bioszteremben valaki rajzolt tollal a padra két közösülő embert, én meg odafirkáltam mellé egy vigyorgó egeret ceruzával, ami vicces látványt nyújtott. Másnap találtam is mellé egy üzenetet attól a rajzolótól: "Az egér tényleg jó ötlet volt"


Ti is csináltatok ilyet gimis korotokban? Ma is rajzolgattok ilyen képeket? Milyen gyakran?


2011. jún. 19. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én poénból egyszer összehoztam egy egész "hentai" képregényt is, de amúgy sztem ki nem rajzolt még soha semmi obszcént?
2011. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Én mai napig, de csak suliban mindig szoktam haver füzetébe vagy akié ott van egy nagy f@szt rajzolni:D
2011. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Imádok rajzolni és mocskos a fantáziám. Tehát igen.
2011. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

a: ma 22:07

hehehe :D nem csak te szoktál így kiba szni osztály társaiddal :D én egyszer rajzoltam egy fél lapnyi f aszt a füzet egyik lapára, aztán dogát írtunk kitépet egy lapot ő a másik haverunknak, az meg nem tudott semmit, csak a nevét és kérdéseit írta fel a hátulján meg egy nagy f asz ott lógott, aztán osztja ki a tanár a dogákat azt felhaborodva ordibált vele hogy miaz hogy fa szt rajzolt neki meg mit képzel magáról ezért kapott még egy egyest meg egy szaktanárit :D:D:D

2011. jún. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utcsó....haha:D Köszi, jó volt nevetni:D
2011. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én képregény stílusban szoktam erotikus rajzokat csinálni...pl történetem szereplőiről. De ott igazából mindig inkább sejtetés van...nem látszik sok minden. Ilyenre gondolok, hogy pl pasi és csaj az ágyban összebújva de épp takar a takaró, fehérneműben összebújó nőcik XD
2011. jún. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22:14-es, ti kész vagytok :D Köszi a röhögést. ^^
2011. jún. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!