Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküszöm ezt nem értem! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküszöm ezt nem értem! A fiúk ennyire félnek? Vagy csak ő?

Figyelt kérdés

Nos...Ez egy hosszú, és bonyolult történet.

Van egy srác, akit már rég óta ismerek, de csak 2 hetente látom szombaton.Van egy húga.

Eddig nyomult, meg (szerintem ezt fel lehet ismerni) szerintem bejöttem/jövök neki.

Kb. 1 hónappal ezelőtt, megmondtam neki, hogy tetszik.A Húgának is.A Srác erre azt mondta, hogy neki is bejövök.

Nos...2 hete találkoztunk utoljára.Akkor még minden OK volt.Még azon a szombaton megmondtam neki, hogy nem csak tetszik, hanem szeretem is :/(megírtam neki facebookon, mert élőben betoji voltam...:( A huga berángatott a szobájába, hogy mondjam meg neki, aztán nem mondtam meg, és kimentünk )

Ezt írta vissza: azé jöttetek be a szobámba mi?xD

Aztán, múlt szombaton(jún. 11) megkérdeztem, hogy "Akarsz velem járni??" mert nem értettem ilyenkor mi van.

A húgán keresztül kérdeztem meg.Azt válaszolta:"Van barátnőm"...Most nem tudom..A húga szemétkedik csak velem, vagy van barátnője, vagy most megutált hirtelen, vagymi??

Nagyon elegem van ebből a helyzetből!


14/L


2011. jún. 17. 23:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszi.:D

Nem vagyok jártas az ilyenekben?

Valahogy körül tudod írni, hogy hogyan "provokálhatom" ki?:)

2011. jún. 18. 00:01
 12/15 anonim ***** válasza:

A közeli ismerőseidnek, akikkel nagyon jóba vagy, olyan kérdést teszel fel, amire bókolva tudnak csak válaszolni. Pl. Szerinted szép vagyok? Szerinted erre vagy arra képe lennék? "Mit nézel ki belőlem" ilyenekre, pozitív megerősítést fogsz kapni.

Csak arról jutott eszembe, hogy a fociban is úgy lesz önbizalma egy kapusnak ha "naggyá teszik" ha bele lövik a labdát, elhiszi hogy mindent képes megfogni és tényleg meg is fogja.

2011. jún. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Áhááá, értem!:) Köszi:D
2011. jún. 18. 00:08
 14/15 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Aztán csak ügyesen :)
2011. jún. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem jó lesz.:)
2011. jún. 18. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!