Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire takar gyengéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire takar gyengéd érzelmeket?

Figyelt kérdés

Elég bugyuta kérdés, csak most nem látok tisztán.

Van egy férfi, aki nagyon kedves számomra, és szerintem ő is szeret engem. Sokszor csak úgy néz engem hosszan, mosolyogva.. annyira kedves, meleg a tekintete, olyan szeretet árad belőle! Nem is zavarja a csönd, hogy már nem is beszélünk.

Szóval, aki ilyet csinál, az lehet csupán emberbaráti szeretet, vagy ez annál több?


2011. jún. 16. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem annál több, de ne feledd, lehet, hogy csak a te részedről több, és szeretnéd, ha nála is több lenne.

Mielőtt bármit is tennél, szerezz egy kicsivel több bizonyosságot. :-)

2011. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:-) Azt se bánom, ha "csak úgy" szeret, vagy szimpatizál, de annyira furcsa, amikor így néz.. nem tudom hová tenni. Mert én meg persze odáig vagyok.:-)
2011. jún. 16. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Annál több!
2011. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Nagyon örülök, h feltetted ezt a kérdést, akár én is feltehettem volna, komolyan! :)


Én is ebben a helyzetben vagyok. Te szavaiddal élve: "Van egy férfi, aki nagyon kedves számomra, és szerintem ő is szeret engem." Pontosan így van nálam is. Szóval van egy fiú. Az a szitu nálunk, h vallásosak vagyunk, úgy értem azon túl is, és a templomban pont szemben ülünk egymással (úgy értem a két oldalról szemben, mivel ált.ban akik odajárnak van egy megszokott hely, ahova mindig ülnek).

Hosszú a story, de amit észleltem, hogy mintha engem nézne gyakran, hosszan, figyelően... és mintha egyfajta csodálattal, mint aki gyönyörködik vmiben.

Én annyira nem, sőt szinte alig nézem, de ezt sikerült észrevennem.


Sztem van személyesség benne, ahogy téged néz.

2011. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves történet a tiéd is.:-) Talán még izgalmasabb is, mikor csak így a távolból nézeget.;-) Egy picit más lehet a kettőnk esete, mert mi mikor beszélgetünk aközben tart szemérmetlenül ilyen nézegetős hatásszüneteket elég közelről.
2011. jún. 17. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!