Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyengéd, vad, vagy alkalomtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyengéd, vad, vagy alkalomtól függ?

Figyelt kérdés
Melyiket szeretkezést szeretitek jobban?
2011. okt. 17. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha rajtam múlna akkor vad, de mivel nem egyedül vagyok, ezért nagyban függ a barátnőm pillanatnyi hangulatától!
2011. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ez leginkább a pasi lelki alkatától függ. van akinek akkor sem hiszem el, nem tud ráhangolni egy vadabb szexre, még ha testileg minden adottsága meg is van, szóval izmos, erős stb.

(én is vad)

2011. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kedvtől és helyzettől függ. Lehet jó mind a kettő. ;)


26/F

2011. okt. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vad
2011. okt. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedvtől függ. Mostanában inkább gyengéd és néha vad, korábban pedig fordítva.
2011. okt. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
inkább vad. De ne mindig.
2011. okt. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mostanában inkább a gyengéd :)
2011. okt. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nálam a hangulattól és a páromtól függ, de általában az elején gyengéd, majd elvadul.:D
2011. okt. 18. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!