Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házinyúlra nem lövünk? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házinyúlra nem lövünk? Már megtörtént, most mi legyen?

Figyelt kérdés
Nem kellek neki, csak mint egy nagyon jó barát. Ez viszont nekem nem megy. Egy helyen dolgozunk, eddig sülve főve együtt voltunk és én hiú reményeket tápláltam, de ennek vége. Most mit tegyek elkerülni nem tudom, de így nagyon fáj. Nem tudom tovább játszani. Fáj ha megérint, ha hozzámszól. Felejteni szeretnék, de így nem lehet, akkor mégis mit tehetnék?
2009. márc. 22. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ugyan ebben a cipőben jártam, eljöttem a cégtől, bár azóta 2,5 éve együtt vagyunk, csak a jó, biztos állásom lett oda. ha teheted gyere el, mert ha nap mint nap találkoztok akkor nehéz a felejtés
2009. márc. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a munkát semmiképp nem hagyhatom ott. :(
2009. márc. 22. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Van barátja? Mert ha van ciki de akkor tényleg felejtős , ha nincs akkor azért nincs mindne veszve ... Szokott bulizni járni? Ha igen menj el te is oda "véletlen". valamit találj ki... de az senkinek se tesz jót ha itt bánkódsz ezen.
2009. márc. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de én vagyok a lány. Nagyon sokat beszéltünk ezidáig, tényleg jóba lettünk és én úgy éreztem tetszem neki. De most bejött 3 hete a képbe egy másik lány,akiért idézem "lehet odavan". Nagyon elkeserít ez a dolog, mert eddig úgy éreztem haladnak a dolgok, de most már az illúziót is elvette tőlem. :( Nem tudok, csak a barátja lenni. Így kívülállóként, szerinted mitévő legyek?
2009. márc. 22. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!