Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fel akarja tenni az exem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel akarja tenni az exem az akt képemet myvipre? Ha felteszi fel lehet jelenteni?

Figyelt kérdés
Csak azért akarja feltenni mert most van pasim és nem vele járok. De én mindig hűséges voltam hozzá.Nagyon szerettem. Ő viszont az ellentette.(szakítás után vettem észre)
2011. jún. 15. 00:40
 1/9 WhiteLabel ***** válasza:
Feljelentheted, ha egy kis szerencséd van nem csak a pert fizeted hanem még kártérítést is, ugyanis ezeket a képeket TE SAJÁT akaratodból adtad át neki.
2011. jún. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez sajnos most divat.


miért engedted neki hogy lefotozzon?


Én bnöm nemengedi és jól is teszi . sajnos azzal hogy megengedted ez lesz a következménye.


22F

2011. jún. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Smartguy86 ***** válasza:
Gondolom polgári peres eljárás, sokba kerül... szóval első körben a MyVipnek stábnak kell szólni.
2011. jún. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi.

Ennyi komi elég is.

2011. jún. 15. 00:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Te küldted neki, felelőtlen vagy, sőt akinek van tartása, nem csinál magáról ilyen képet, hogy ne kerüljön ilyne helyzetbe, amúgy is kinek mutogatnád? Nézegeted magadat? Arra ott a tükör. Párod .meg előbe nézzen, szóval másnak nem is kell
2011. jún. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

anyit tehetsz hogy szólsz néhány kigyúrt barátodnak....

vagy megfenyegeted hogy te is hasonló képeket/történeteket fogsz terjeszteni róla

2011. jún. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem nézik már a myvipet.. mindenki fbn van nyugi
2011. jún. 15. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ez nem visszaélés?
2011. jún. 15. 15:55
 9/9 anonim ***** válasza:
de sztem az..de ha ő jobb ügyvédet tud fogadni akkor problémás lehet hogy te adtad neki a képeket
2011. jún. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!