Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lánynál/fiúnál kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynál/fiúnál kizáró ok ha cigizik?

Figyelt kérdés
kort nemet is!
2011. jún. 14. 15:16
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Eléggé érdekes válaszokat kaptam.

És köszi az összes válaszolónak is.

2011. jún. 14. 16:33
 22/34 anonim ***** válasza:

a belsőt nem úgy értettem, hogy a tüdő...okoska..:)


na tessék most már elmebetegek is akik cigiznek,,,te jó isten....

2011. jún. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Engem zavarna. Az is zavar, hogy a barátaim cigiznek.
2011. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Nálam kizáró ok

21F

2011. jún. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Az.

Undorító, egészségkárosító és drága függőség. Nekem még egy dohányos sem tudta megindokolni, hogy miért szívja azt a szar. Ráadásul önzőek is, hiszen csak az számít nekik, hogy kielégítsék a függőségüket.

2011. jún. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
90%

Te aztán nagyon okos vagy.


„Azt mondod a cigiseknek más a belsője?”


Igen.


”Te összekevered a cigit a droggal!”


Sok elmegyógyintézetben nikotin készítményekkel nyugtatják a legagresszívebb, legveszélyesebb betegeket. És mivel a nikotinra könnyebb rászokni, mint a heroinra, semmivel sem különb a többi drognál.


”Mintha azt mondanád, hogy a cigizik az egy nem normális idióta elmebeteg!”


Mert azok is.


”Neked foggalmad sincs mit jelent az hogy szeretni!”


Inkább annak, nincs, aki inkább a cigit választja.


”A cigi nem befolyásolja az embereknek az érzéseit.. Az már gonosz szerinted vagy mi???Úúúr isten!”


Igenis befolyásolja. Keress a környezetedben egy idősebb embert, aki legalább 20-30 éve szívja és vedd el tőle a cigit, pár órára és figyeld a reakcióit.


”Ha igazán szeretsz valakit, akkor kompromisszumot köttök! És nem cigizik a jelenlétedben ennyi! Létezik spray, desodor, stb stb.”


De jó, hogy a nikotin függő barmok elvárják, hogy én toleráljam az ő szokásaikat, de fordítva már nem működik a dolog. Nem teszik, akkor is fogadjam el? Majd befújja magát spray-ve meg dezodorral és ezzel el is, van intézve.


Miért kell valakit leugatni, ha nem viseli el, hogy a társa szívja azt a szart? Mintha az lenne az égő, hogy valaki nem dohányzik, holott ez fordítva van.

2011. jún. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
nálam talán nem, én meg piálok:) de én nem szeretem a cigit, se a szagát, egyszer próbáltam, semmi jó nem volt benne és mégis másnap megint akartam, de nem tettem, és többször nem is próbálom, mert ennél függőséget okozóbb dolog nincs, és akik szívják, azok se azért szívják mert hú de k.va jó, hanem mert függők.
2011. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

16:19

Pontosan tudom, milyen igazán szerelmesnek lenni, imádni valakit kívül- belül, minden hibájával együtt, arra vágyni, hogy boldoggá tegyem egy életen át, folyton Rá gondolni, megfeledkezni a világról, ha Vele vagyok, és akarni, hogy örökre Vele lehessek... Majdnem 4 éve nem szűnik az érzés bennem, csak egyre erősebb...

A barátomat is a hibáival együtt szeretem. Csak épp a dohányzás számomra olyan "hiba", ami miatt beleszeretni se tudnék valakibe, vagy ha kezdenek kialakulni az érzéseim, akkor örökre kiábrándulnék.

Sok barátom cigizik, nagyszerű emberek, szeretem őket nagyon, de soha nem fogom tudni elfogadni, hogy rombolják magukat és a környezetüket. Én arra tettem fel az életemet, hogy gyógyítsak és segítsek- képtelen lennék olyannal lenni, aki ennek ellenkezőjét teszi akár magával, akár mással.

És mivel nem jövök össze olyan emberrel, akibe nem vagyok szerelmes, ahhoz meg, hogy szerelmes legyek, idő kell, és az, hogy jól megismerjem a másikat, nem tudom elképzelni, hogy hetek, hónapok alatt ne derüljön ki a másikról, hogy cigarettázik, mivel nagyjából az 1. beszélgetéskor megkérdezném van e valami káros szenvedélye, és ha hazudna, akkor hiába szerettem bele, nem abba az emberbe szerettem bele, akinek hittem- ergo nem belé lennék szerelmes, hanem valakibe, akinek mutatta magát, onnantól pedig már nincs értelme együtt lenni.

2011. jún. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

úúúr isten!


csupa észlénnyel vagyok itt körülvéve...ide az oldalra tényleg már csak röhögni érdemes feljönni.


Nade...nem vitázok tovább mert eltartana reggelig.


nevetségesek vagytok mindenesetre.

2011. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ha szeretsz valakit, akkor azt is megteszed a kedvéért, hogy leteszed a cigit, egyrészt, mert szereted és Neked van káros szenvedélyed, Te ölöd magad, nem ő, és ő csak menteni akar, másrészt ha szeretsz valakit, akkor megadod magadnak a nagyobb esélyt, hogy tovább lehess együtt a szerelmeddel (=tovább élj) és hogy gyerekeitek szülessenek. Nem csak az mutatja, ha valaki szerelmes, ha hajlandó tolerálni, hogy a másik pusztítja magát, hanem inkább az, ha a másik képes abbahagyni az önrombolást a szerelme kedvéért!
2011. jún. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!