Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lánynál/fiúnál kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynál/fiúnál kizáró ok ha cigizik?

Figyelt kérdés
kort nemet is!
2011. jún. 14. 15:16
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Mióta függ össze a cigi a szeretettel?


Gondolkodjatok már el egy kicsit???


Szóval, ha ő mindenben megegyezik az elvárásotokkal, egy tünemény az illető a belsője is olyan amire vágytatok már évek óta, egy olyan ember akitől el tudnátok képzelni hogy egy életen át szeretni tudnátok, DE! cigizik akkor ennyi???


Csak én gondolkodok így meg egy előző válaszoló??


már nem azért de ez vicces.....

2011. jún. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
91%

cigi kizáró ok, mindig az volt nálam és mindig az lesz, nem hamutartót akarok nyalogatni


18/F

2011. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
90%
Nalam kizaro. Eletemben meg csak ki se probaltam a cigit, hihetetlenul undoritonak tartom. Egyreszt nem szeretek bele az illetobe, mert taszit mar a szaga is az meg, hogy eloiteleteket tarsitok hozza meg tavolabb visz az illetotol. Akarat gyengenek tartom a dohanyzo embereket es ez szamomra abszolut rossz tulajdonsag. Masik, hogy nagy szegenysegbol jottem es hiaba az o penze engem a tudat zavar, hogy napi 500-600 forintokat kolt ilyesmire. Nekem az egesz napi kaja penzem kevesebb! Azt mar nem ecsetelem, hogy egeszsegugyben fogok dolgozni... 19/N
2011. jún. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
92%

Kapásból nem jönnék olyan csajjal össze, aki cigizik, akármennyire is jófej jól néz ki stb.

Undorító, és visszataszító. Allergiás vagyok a cigi szagára meg mikor elmegyek egy buliba és a sok büdös dohányostól olyan gané szaga van a felsőmnek h igaz bár tegnap volt mosva, megint mehet a szennyesbe. Hányinger!

2011. jún. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

"Szóval, ha ő mindenben megegyezik az elvárásotokkal, egy tünemény az illető a belsője is olyan amire vágytatok már évek óta, egy olyan ember akitől el tudnátok képzelni hogy egy életen át szeretni tudnátok, DE! cigizik akkor ennyi???"

BIZTOS, hogy ha cigizik, akkor nem egyezik az elvárásaimmal, és BIZTOS nem olyan a belsője, amilyenre vágyok... Aki cigarettázik, az szándékosan rombolja belülről magát, megkockáztatva a korai halált és a nemzőképtelenséget, ráadásul ha más emberek jelenlétében is rágyújt, akkor nem törődik másokkal, mivel ugyanúgy károsítja a szervezetüket, mint a sajátját. Nem tudnék olyan emberbe beleszeretni, aki ezt teszi, ráadásul valamilyen szertől függő, márpedig a nikotin 10szer erősebb függőséget okoz, mint a kokain.

Ezen kívül jól írta itt valaki, hogy az se billenti jó irányba a személyiségéről alkotott véleményemet, hogy erre költi a pénzét.

És ugyanez a véleményem azokról, akik rendszeresen alkoholizálnak, vagy drogoznak...

És nyilván már az elején kiderül, ha az egyik fél dohányzik, tehát nincs arra esély, hogy úgy szeressek bele, hogy erről nem tudok...

20/L

2011. jún. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

16:02-es!


Azt mondod a cigiseknek más a belsője?


Te összekevered a cigit a droggal!


Mintha azt mondanád, hogy a cigizik az egy nem normális idióta elmebeteg!


Neked foggalmad sincs mit jelent az hogy szeretni!


A cigi nem befolyásolja az embereknek az érzéseit.. Az már gonosz szerinted vagy mi???Úúúr isten!


mondjuk 20 évesen nagy tapasztalatod nem lehet....


Ha igazán szeretsz valakit, akkor kompromisszumot köttök! És nem cigizik a jelenlétedben ennyi! Létezik spray, desodor, stb stb.


Na mindegy ....te ilyen vagy én meg ilyen!

2011. jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Talán nem tűnt fel az írásomból, de elsősorban nem a cigi szagával, ízével stb van a fő gondom. És azt sem írtam, hogy aki cigizik, az gonosz stb. Rengeteg dohányzó barátom van. Azzal van a gondom a cigarettázó embereknél, hogy rombolják önmagukat. És igen is az ember személyiségéhez tartozik, hogy egészséges életet él e, vagy pedig nem, és nem tudnék olyan emberbe beleszeretni, aki pusztítja önmagát és a környezetét (nem hiszem, hogy sok olyan dohányos létezik, aki SOHA nem gyújt rá olyanok környezetében, akik nem dohányoznak)- miközben én egész életemben mások gyógyításával fogok foglalkozni... És igen, a cigaretta drog. Ahogy írtam, erősebb függőséget okoz, mint a kokain.

Nem ítélem el a dohányosokat olyan szinten, ahogy Te azt feltételezed, én csak azt fejtettem ki, hogy számomra miért kizáró ok. És igen is az érzelmeim nem tudnának olyanná formálódni egy dohányos ember iránt, ami ahhoz kell, hogy összejöjjek vele.

2011. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
okés te tudod!
2011. jún. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 WhiteLabel ***** válasza:

Velem szarba lennél mert a barátnőm nem is tudta hogy cigizek amikor össze jöttünk, bár én orvosilag nem is cigizek, sőt függő se vagyok túlzottan, napi adagom 2-3 szál.

De a barátnőmet nem érdekli mert szeret. Majd megtudod te is egyszer milyen ha szeretsz igazán valakit és akkor nem így fogsz gondolkodni.

2011. jún. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

"Azt mondod a cigiseknek más a belsője?"

ja. Egyrészt a tüdő nevezetű belső szervük egy merő korom. A többit had ne soroljam...

Am meg kizáró ok. Sokszor a hányinger kerülget, amikor azzal keménykednek a buszmegállóban, hogy rágyújtanak, forgolódnak össze-vissza h mások is lássák mekkora egy értelmi fogyatékos állatok. Az egy dolog h én nem cigizek, de szerencsére a legtöbb haverom se. Mondjuk egy van, aki még tukmálja is, de annak egyszer a torkán nyomom le azt a szart...

a cigivel kapcsolatos véleményemről ennyit, és épp ezért nem jönnék össze egy csajjal se ha cigizik, mert visszataszító...

2011. jún. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!