Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan a mai vilagban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan a mai vilagban, hogy egy pasi szerelmes, es komoly kapcsolatot akar, es nem csalja meg a parjat?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 20:32
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

A nézés szerintem még nem baj.

A szép dolgokat jó megnézni. De ez nem jelenti azt, hogy nálad is szebb. Nem véletlenül nem fut utána ilyenkor: te sokkal jobb vagy mindenféle téren.

(Nagyon ne korlátozd, mert akkor egy idő után pont ez lesz a baj)

2009. márc. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ilyen pasik. En sem hittem eloszor a baratomnak, de tudom,hogy nem csalna meg,mert nagyon fontos vagyok neki.Ezt minden nap elmondja. Most mar hiszek neki. Sot o olyan komolyan gondolja, hogy nyaros el akar jegyezni. Bizz benne!
2009. márc. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
igen:) én is ilyen vagyok a barátnőmmel és a célom az életben hogy megmutassam neki hogy igen is létezik olyan kapcsolat amiben benne van a hűség a szerelem és a megbecsülés.Ez így is fog maradni amég élek
2009. márc. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Ezen tudok kiakadni amikor egy nő felháborodik, hogy a pasija rápillant egy nőre. Attól, hogy pasi valakire ránéz már azt hiszik a nők nem szereti a párját vagy micsoda? Ezt jó lenne ha elmagyarázná nekem valami hozzáértő. :-)
2009. márc. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Hali!

Sosem értettem hogy miért kell egy férfinak kikaccsingatnia, ha van egy szerető párja. Én töröm magamat, hogy találjak egy nekem tetsző lányt, másoknak meg hullik az ölébe a lehetőség( akinek valamiért meg kell dolgoznia, azt jobban értékeli, mint amit ajándékba kap). Az lehet hogy elpazarolja, mert úgy is kap másikat. De a magamfajtának csak a szerencse, és az álmodozás marad, hogy kifog egy rendes lányt, aki értékelni is fogja.

2009. márc. 20. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Ebben a cikkben pont ezzel foglalkoznak, gondoltam érdekességképpen beszúrom ide: [link]
2009. márc. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
Igen van!!! Én 19 vagyok eddig 1 barátnőm volt de ős is ott hagyott, pedig nem nézzek ki rosszul állítólag, kedves, aranyos, vicces barátok és lány ismerösök szerint csak hát nem igazán kellek senkinek mert kissé vissza húzódó vagyok, nehezen oldódok fel idegeneknek. De ha megismerem az illetőt akkor már semmi baj! És én úgy vettem észre hogy azoknak a pasiknak akiknek nagy dumájuk van, meg úgy mond tök bunkók a lányokkal szinte minden héten más a párja.. (bejön a csajoknak ez??) én ezt nem értem. És azok a Pasik mint pl én meg még sokkan mások akik velem egy cipőben járnak, hogy találkoznak egy lányal valahol meg ismerik és bele szeretnek mindent megtesznek azért hogy legyen valami kicsit jobb legyen az élet és nem sikerül mert jön egy másik pasi aki bunkó (aki lehet hogy jó képű lehet hogy jó a dumája és gyorsan "el tudja adni magát" de fele annyira se érti meg magát vele) akiben sose bíznék meg ha lány lennék és még is őt választják a lányok sajnos nem egyszer jártam már így. Igazságtalan a világ akiknek ki járna az hogy legyen kit szeretniük és őket is szeresék azok sose kapnak a csalodásokon kivül semmit. Szóval léteznek ilyen pasik csak jól kell választani és kicsit megismerni!! Nem minden a külső és a nagy duma.
2009. márc. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Egy bunkó pasi izgalmas azért tapadnak rájuk a nők, nemrég olvastam itt valamelyik kommentben (nem ebben a témában) érdekes, ha viszont megcsalják őket az már nem jó érzés. Miért?
2009. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Nekem nem érdekesek a "jo pasik". ezalatt az általában vett jo pasikra gondolok. izomagy, semmi műveltség.. es en pl. egy olyan lany vok, aki a belsőt értékeli.
2009. márc. 20. 22:45
 30/33 anonim ***** válasza:
én:)
2009. márc. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!