Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan a mai vilagban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan a mai vilagban, hogy egy pasi szerelmes, es komoly kapcsolatot akar, es nem csalja meg a parjat?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 20:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy van:) mért isne lenne:D csak azokat a pasikat nehezebben veszik észre a csajok,hisz ők nem azok a tipikus nagyhangú macsók..:)
2009. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%

Én olyan vagyok!

17/f

2009. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

mért ne lenne! én is ilyen vagyok! és ezt nem beképzeltségből mondom!

már csak azért is mert engem csaltak már meg és tudom hogy nincs annál rosszabb dolog mikor rádöbbensz hogy hónapokig ugy vagyok valakivel hogy közben más kéményseprő is járt az én kéményemben...:(:(:(

24/f

2009. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Van egy baratom mar 1 eve, de nem tudom elhinni h velem akar lenni, es komolyra tervezi a dolgot. nem tudom elfogadni azt h "nincs olyan pasi, aki ne csalná meg a párját". vannak akik ezt mondják. en nem akarom h megcsaljanak.
2009. márc. 19. 20:39
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen a párom.

Volt 4 évvel ezelőtt egy párom benne soha nem tudtam megbízni, mindíg féltékeny voltam, a mostani barátomnál soha nem volt kétséges, hogy megcsal-e vagy sem. Tudtam, hogy benne megbízhatok. Ez nálam ösztönből jön. Megérzem kiben bízhatok.

Összefoglalva: van olyan férfi aki komolyan gondolja, sőt meglepően sokan vannak, nem is hinnéd mennyire, én erre akkor jöttem rá, mikor fősulin szinte csak fiú barátaim voltak.

2009. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is ilyen, legalábbis legjobb tudomásom szerint :D.

Ő 21 éves pasi és 2 éve vagyunk együtt.

Ha szeret, sok közös van bennetek, nem fojtod meg a szereteteddel, de azért érzékelteted, hogy fontos neked, és az ágyban is minden OK, akkor miért váltana? Bízz magadban!

2009. márc. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Én fejezetten ilyen vagyok, nem csalom meg a barátnőmet, nem hazudok neki, és igen vannak még ilyen férfiak is, hidd csak el nyugodtan!!!:)

18/F

2009. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Ez mind megvan, neha még mondja is h jobban is kimutathatnám h szeretem. csak nem merem, nehogy azt higgye h akkor itt most minden ok, menjunk masik csajt keresni. azt mondta h abbol van elege h allandoan feltekeny vok. az ágyban minden ok, en kielégitem őt. ő engem nem, de ez engem nem zavar, mert szeretem.
2009. márc. 19. 20:51
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
ezzel vigyázz,még a végén azért fogtok szakítani mert nem hiszel neki...:S ha vki azt mondja szeret,nem oknélkül teszi,főleg ha oylan régóta együtt vagytok
2009. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Kikérem a magam és mögöttem álló nem kevés férfi nevében is az általánosításodat. Sok ilyen férfi van, én sem csalnám meg soha a barátnőmet. Viszont a mai világban a magunkfajta pasiknak nagyon nehéz dolguk van, ezt mindenképpen fontos megértened: manapság nem kifizetődő jófiúnak lenni. Én személy szerint nem adom fel az elveimet ezzel kapcsolatban. 24/F
2009. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!