Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan a mai vilagban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan a mai vilagban, hogy egy pasi szerelmes, es komoly kapcsolatot akar, es nem csalja meg a parjat?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 20:32
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hozzászólónak igaza van. A nők elvárják egy pasitól hogy hűséges legyen, ugyanakkor a rossz fiúkra buknak. Vannak rendes, becsületes férfiak akik tényleg szeretik a párjukat és nem csalják meg, csak a lányok sokszor rossz helyen keresgélnek és utána csodálkoznak hogy átvágják őket. Az én párom is maximálisan megbízható, szeret és nagyon jó hozzám minden szempontból, szerencsésnek érzem magam. Viszon ő sem az a férfi akit minden nő azonnal észrevesz és a pasijának akar. (ami engem cseppet sem zavar:))
2009. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Túl gyanakvó és bizalmatlan vagy, egy bizonyos határig oké, hogy óvatoskodsz, de ez már a visszájára fogja vezetni a dolgokat, és tönkre fog menni a kapcsolatod. Ez hosszabb távon csak megmérgez mindent :( Pláne, hogy igányli, hogy jobban kimutasd a szerelmedet iránta... Ez is azt mutatja, hogy nem kell neki más.

Az én barátom is ilyen, sosem csalna meg, és hiszek neki, bízom benne. Ő alapból olyan, hogy csak akkor tud lefeküdni valakivel, ha megvan a lelki kötődés, ő nem megy a farka után. Ezt azzal is bizonyította, hogy amikor egyszer nagyon összevesztünk, és ki voltam készülve, le akartam őt teperni, hogy testileg kielégítsen, de lelkileg nem voltunk kibékülve, és egyszerűen nem állt úgy fel neki. De amikor kibékültünk, és mindent megbeszéltünk, akkorát szeretkeztünk, hogy még! :)


Szóval ezzel nagyon vigyázz, mert ha emiatt ellököd magadtól és falat építesz magad köré, vagy nem engeded el magad, azért fog keresni valakit, akivel LELKI kötődést is talál, mert melletted már nem lesz biztos semmiben, és ha nem érezteted vele, hogy szereted, ha nem bízol benne, akkor előbb-utóbb ez meg fogja tépázni az irántad való érzelmeit.


Remélem, segíthettem!

2009. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Van.2évig voltam a párommal mindent megadtam neki,nem csaltam meg mégis lekoccolt 1 másik manusszal.De ezek után soha nem leszek hüséges senkihez.Minek?
2009. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Utolso valaszolonak : nem mason kell kitöltened a mérgedet. lehet h ő nem volt hűséges, de egy masik lany az lesz.

Amugy meg az en baratom is olyan, h semmi kedve szexelni, ha össze vagyunk veszve. azt mondja h olyankor nem az a fontos neki, hanem h megbeszéljünk mindent. ő is azt mondta h neki érzelmek nékül nincs szex. szoval.. nemtom. igyekszek neki mindent megadni. tenyleg mindent.

2009. márc. 19. 21:15
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
hidd el, van olyan pasi, aki nem csalja meg a szerelmét.. ;)
2009. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 dellfil ***** válasza:
92%

Ha a megcsalás a félrekefélés, akkor a kérdés értelmetlen.Az igazán szerelmes a szerelme tárgyán kivül mást nem akar.Ha mégis, akkor nem szerelmes, csak kívánja a partnerét. Meg szeretné dugni. Persze, ha ez mondjuk valamiért nehezen, vagy ritkán jön össze, nyilván talál más könnyebb lehetőséget. Ettől még hajthat az eredetire, látszólag szerelmesen, de ez nem igazi szerelem.

Ha tényleg be van zúgva, akkor, az a legfőbb jele, (bocs csak a férfiak nevében beszélek) hogy rá se néz más nőre, nem hogy félredugna.

Más kérdés, hogy ez meddig tart. "komoly kapcsolat"=élethosszig tartő monogám hűség?

Ritka, és nem jellemző...stb...

2009. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
6 év alatt nem csaltam meg senkit. Előtte meg nem is volt kit. Szóval én is erösítem a hűségesek körét.
2009. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Igen van olyan pasi. A barátom :)
2009. márc. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok!

A barátnőmmel együtt!

Szeretjük egymást meg minden már 9hónapja és nagyon jól megvagyunk :) És erre büszke vagyok eccer sem veszekedtünk semmi...

2009. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom h h fog alakulni, de nem feltétlenül élethosszig tartó. de az lenne a jo. hat ez a más nőkre való ránézés.. neha eszreveszem h egy pillanatra odanez. meg egyszer amikor kv-zni voltunk, ment le 3 lany a lepcson, es lattam h nézte őket. meg is jegyeztem h kiesik a szeme, erre szinte megsértődött h most miert mondok ilyet, csak odanezett h ismeri-e őket.. na persze.. :S
2009. márc. 19. 22:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!