Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsókolt, aztán pipált?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolt, aztán pipált?

Figyelt kérdés

Nagyon intenzív, és csodás beszélgetésünk volt aznap. Mindketten afféle kuriózumként tekintünk egymásra. Azt hiszem. A fickó olyan őszintének tűnt, el is vártam tőle, mert úgy érzem: a mi viszonyunk legfőbb és legerősebb tartópillére az, hogyha olykor nyersen is, kimondunk mindent.

Megcsókolt, majd azt mondta: "Most hazamegyek, és kipipállak. Ilyenek a férfiak. Te pedig most felállsz, és itthagysz." Én nem olyan típusú nő vagyok, akivel szórakozni lehet, ezt ő is tudja. Azt feleltem, hogy én nem vagyok olyan sekélyes, és tudom, hogy nem az számít, mi lesz, miután hazaér. Most mégis gondolkodom azon, amit mondott. És nem hiszek neki. Mert akármennyire szeretném is azt hinni, hogy a férfiak pitiáner otromba kis lúzerek, szerintem, olykor csak annyi a baj, hogy beijednek. Szerintetek?


2011. jún. 7. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
hát pedig egy csók utáni pipa elég lúzerül hangzik.... max szex után szoktak pipálgatni, de azt sem jelentik be
2011. jún. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem aki ilyet mond azt úgy meg kell leckéztetni

hogy életre nem felejtse el.

Még is mit képzel magáról!?

2011. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Puhap.öcs.
2011. jún. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagy duma, ilyen baromságot! Nem őszinte, hanem azt mondja, amit hallani akarsz. Tudnod kéne megkülönböztetni. Elég balf@sz a csávó, te viszont jó választ adtál rá, az tetszik :D

18/F

2011. jún. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Erre nem tudok mit mondani, ritka nagy gyökér, attól még nem minden férfi ilyen, ezt úgy bírom, egy lánnyal megtörténik egy ilyen és utána mindenkit elutasít aki közeledik hozzá, így nekem sosem lesz barátnőm, mert én már az ilyenek miatt nem kapok esélyt sem hogy megismerjenek.

21f

2011. jún. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
PP.
2011. jún. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nagyon szépen írtál! mint egy regény :)

- a "kipipálásnak" semmi értelme. bocs, kedvelted, de hát ettől még egy idióta lehet :))

2011. jún. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne áltasd magad. Nem csak beijedt hanem tényleg egy lúzer.
2011. jún. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!