Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ájultam el majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ájultam el majdnem amikor megcsókolt?

Figyelt kérdés
2éve nem találkoztunk, kimentem utánna(külföldre) és amikor meglátott meg én megláttam őt.... Olyan csók volt hogy szóval soha nem éreztem ilyet:D Jóvolt, de annyira elgeyngültem a karjaiban hogy majdnem elájultaam:D AHogy a hajamba túrt meg magához szoritott meg minden...:D Jó volt. de miért gyengültem el ennyirE?
2011. febr. 10. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Alacsony a vérnyomásod. Igyál sok kávét.
2011. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van ez így. A volt barátnőmet mikor legelőször megcsókolták el is ájult.
2011. febr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előfordul, szerintem a várakozás, az izgalom, a vágy, illetve ezek gyors megszűnése, és beteljesedése ami ezt az érzést okozta. Ez nem baj... Bár éntőlem gyengülne el ennyire a párom!
2011. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Büdös a szája?
2011. febr. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
neeeeeeeeeeem:D az biztos neem:D
2011. febr. 14. 01:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!