Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 évesen járni (nem komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 évesen járni (nem komolyabb, pl. :elmenni:fagyizni, moziba. Stb)?

Figyelt kérdés
Már egy csomó barátnőmnek van pasija, de nekem még mindig nincs, nem is volt....Szerintem ez még egy kicsit korai, de lassan én is szeretnék egyet...A barátnőim szerint szép vagyok, és már többen is mndták, de a fiukat nem nagyon érdeklem..Vagyis volt már pár szerelmem, akik viszonozták is, de semmi komolyabb...mit gondoltok?
2011. jún. 6. 19:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm...ezen már énis gondolkoztam, csak attól félek, hogyha kiderül h nem tetszek neki, az akor ciki lesz...
2011. jún. 8. 14:58
 12/13 anonim ***** válasza:
cikinek nem lesz az ha esetlen nem jössz be neki.. talán kicsit rossz érzés de nem a világ vége :)) próba szerencse :) szerintem kockáztass ;)
2011. jún. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Még gondolkozom rajta....csak az a baj, hogy ma volt az utolsó nap a suliban, és a nyári szünetben nem hiszem, hogy találkozni fogok vele, és lehet, hogy már másik lány fog neki tetszeni...
2011. jún. 11. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!