Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 évesen járni (nem komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 évesen járni (nem komolyabb, pl. :elmenni:fagyizni, moziba. Stb)?

Figyelt kérdés
Már egy csomó barátnőmnek van pasija, de nekem még mindig nincs, nem is volt....Szerintem ez még egy kicsit korai, de lassan én is szeretnék egyet...A barátnőim szerint szép vagyok, és már többen is mndták, de a fiukat nem nagyon érdeklem..Vagyis volt már pár szerelmem, akik viszonozták is, de semmi komolyabb...mit gondoltok?
2011. jún. 6. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Előtted a jövő! Járj nyitott szemmel :)
2011. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez aranyos :) ahogy előző válaszoló mondta járj nyitott szemmel :) és ha találsz valakit akit szeretsz annyira amennyire ez a te korodban lehetséges csak rajta :) fagyizzatok, mozizzatok :) és a felfogásod jó néhány dolog túl korai de azokkal még ráérsz :) ne válj olyanná mint a mai kis p..... akik barbizás helyett az utcán szívnak 15 pasival :) .. keress valakit aki viszonozza az érzéseidet és hajrá :)
2011. jún. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod,de szerintem még várj.Azért mert már a barátnőidnek van attól még neked nem kötelező.Lehet,hogy később te fogsz jobban járni,mivel te nem fogsz járni 18 éves korodra a fél várossal vagy faluval:D

14 éves vagyok (lassan 15) még nem volt pasim,akár ciki akár nem.Nem érdekel más véleménye és nem fogok menőből szerezni egy olyan fiút akit nem is szeretek:D

Szóval nyugi még ráérsz:) Várd meg az igazit,nem muszály leállnod ilyen fiatalon fűvel,fával.

2011. jún. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj, nekemis mondják h szép vagyok, bnőimnek is nem mindenkinek de azért van pasija, én is vágyok rá hogy legyen tetszik is vki, de az szerintem rám se néz. mindig ez van hogy aki neked bejön annak neki te nem akinek te tetszel, az neked nem szimpi. én 12 évesen sokat msnezgettem srácokkal, ez egy felfedezés még sztem h mien a másik nem, ne törd magad;) olyan is van hogy 18 éves vki és nincs pasija

14/L

2011. jún. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj én 13 vagyok, és most járok egy sráccal, és előtte én is így voltam, mint te...Nem volt komoly...De most érzem először, hogy Őt tényleg szeretem...(L) Jah és én úgy voltam vele, hogy egy haverom és féltem a vele való járástól, de NEM bántam meg...NAGYON NEM...Szóval amit a legtöbben előttem írtak, Előtted az élet...Sok sikert...
2011. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Nah mivel az előttem szóló is biztos sok tapasztalatot szerzett már(omfgwtf) Halgass magadra, úgyse ő lesz a férjed azt te is tudod :D
2011. jún. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...!Egyszer ugyis megtalálom az igazit,csak nem akarok ugy járni mint olyano akik még 40 éves korukig is a szüleivel laknak...igen...hát van egy fiu, csak nem igazán tudom, hogy tetszem e neki...Nem mond semmit...szinte nem is szól hozzám, pedig ő aztán minden lánnyal beszélget...
2011. jún. 6. 20:49
 8/13 anonim ***** válasza:
Kösz nem kérdeztük.
2011. jún. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
XDDDDD faiiiilxDxDxD LOL
2011. jún. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha a barátnőiddel beszélget akkor mond meg az egyiknek hogy em,lítsen meg neki :) így megtudhatod hogy tetszel e neki :) és az hogy veled nem beszélget jelentheti azt is hogy fél mert bejössz neki :)))
2011. jún. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!