Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek alapján mondhatja rám a srác, hogy kurv@a vagyok?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés, de nekem sokat számít az, hogy vajon mit gondolhat rolam.

Szóval dióhéjban annyi lenne a dolog, hogy egyszer misére felvettem egy fehér szövet miniszoknyát, és megvárt az a srác, aki nekem tetszik. Majd rá pár napra az egyik buliba volt rajtam egy párducmintása ruha... Illetve késöbb pár nappal összefutottam vele az utcán és akkor egy sötét szakadt farmer volt rajtam, fekete hosszitott felsövel..

A viselkedésem egyáltalán nem kurv@s és NEM vagyok kurv@.. Bulikba ritkán járok, de ö mégis azon a bulin rám volt kattanva. Ölelgetett, simogatott....

Légyszi rendesen válaszoljatok!


2011. jún. 1. 19:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"Ilyet egy férfi csak előre megfontolt szándékkal tud tenni"

-ez alatt mit értesz?

2011. jún. 1. 20:17
 12/17 anonim ***** válasza:
Azt, hogy spontán tényleg nem vesszük észre, azaz külön figyelt rá.
2011. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Miért vettél fel misére fehér miniszoknyát?
2011. jún. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem te inkább agybajos vagy :O
2011. jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Mas is jar feher miniszoknyaba misere; en miert ne vehetnem fel? Egyebkent meg azert vettem fel, mert azt volt kedvem akkor viselni..
2011. jún. 4. 19:20
 16/17 anonim válasza:
miért lennél az? mert felvettél valami rövid cuccot? fiatal vagy, nehogymár hosszú öreganyás cuccokat viselj. és ha ő felfigyelt rá, h miben voltál, szerintem tetszel neki... nincs rá oka, hogy annak nézzen, de attól még lehet, h csak egy bizonyos dolgot akar tőled...
2011. jún. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
attól hogy más is jár miniszoknyában misére még illetlenség marad...
2011. jún. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!