Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek alapján mondhatja rám a srác, hogy kurv@a vagyok?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés, de nekem sokat számít az, hogy vajon mit gondolhat rolam.

Szóval dióhéjban annyi lenne a dolog, hogy egyszer misére felvettem egy fehér szövet miniszoknyát, és megvárt az a srác, aki nekem tetszik. Majd rá pár napra az egyik buliba volt rajtam egy párducmintása ruha... Illetve késöbb pár nappal összefutottam vele az utcán és akkor egy sötét szakadt farmer volt rajtam, fekete hosszitott felsövel..

A viselkedésem egyáltalán nem kurv@s és NEM vagyok kurv@.. Bulikba ritkán járok, de ö mégis azon a bulin rám volt kattanva. Ölelgetett, simogatott....

Légyszi rendesen válaszoljatok!


2011. jún. 1. 19:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem mondhatja
2011. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Nem értem, most miért is gondolná, hogy kurv@ vagy?
2011. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Merthogy felvettem temploba a fehér szövet miniszoknyámat, egy magassarkú cipővel, és hát kitűntem a többiek közül.
2011. jún. 1. 20:06
 4/17 anonim ***** válasza:
hát nem hiszem h ezt gondolja, de lehet templomba meg nem kéne miniszoknya
2011. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele a lényeg,hogy elmentél a templomba.Ha meleg van le kell vetközni.
2011. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mikor fogjátok már fel végre, hogy egy fiúnak el se jut a tudatáig, hogy mi van rajtatok???
2011. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Jaj az hogy hogy öltözködsz az csak téged érdekel ezek szerint.Neked kell tudnod,hogy rib*nc vagy-e vagy sem.A leírtak alapján pedig NEM vagy.
2011. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:08


Ez nem igaz!! Ha ennek a srácnak nem jutott volna el a tudatáig, hogy mi van rajtam, akkor a buliba miért dicsérte meg a fehér miniszoknyámat és azt a párducmintás ruhámat is???

2011. jún. 1. 20:12
 9/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:08


ne mondj ilyet, a párommal 2 éve volt az első randink és még mindig tudja mi volt rajtam akkor.

2011. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
OK, akkor ő teljesen rádkattant. Ilyet egy férfi csak előre megfontolt szándékkal tud tenni.
2011. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!