Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért nem tudtok soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem tudtok soha őszinték lenni?

Figyelt kérdés

legalábbis akkor, ha egy fiú járni akar veletek, ti pedig nem vele, meg hasonló helyzetekben?


Ezzel sokkal nagyobb fájdalmat okozhattok, mint ha őszinték lennétek...


2011. máj. 28. 23:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
A f*sznak kell általánosítani. Nem unjátok még?
2011. máj. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezt már kérdezte tőlem lány ismerősöm, mondom mondja meg neki, hogy nem... hát nem mondja mert megbántja ...
2011. máj. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Ki mondta hogy általánosít? Most akkor tegyük oda minden kérdéshez hogy a lányok 99% -a miért ... ? Nagyon jól tudod miről van szó, vagy hülye vagy?
2011. máj. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%

ti meg srácok miért nem tudtok szakítani egy csajjal, miért provokáljátok ki, hogy ő szakítson? sok ilyet ismerek.

ez kb egy ilyen kérdés volt...

2011. máj. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én mindig megmondom, amit erzek, gondolok. Nem tudom megérteni én sem azt, aki nem. (35/L)
2011. máj. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23:09 mondj egy ilyen konkrét szitut.
2011. máj. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Imered a mondást: akinek nem inge, ne vegye magára!

Vagy ha pedig magadra ismersz és fáj az igazság, akkor maradj csendben!

Én is lány vagyok, de azt gondolom, hogy őszinte szoktam lenni, néha már bántóan is őszinte, pedig nem ez a célom, csak tudom, hogy az ilyen "kínos" szitut muszáj még csírájában elfojtani, mielőtt még komolyabb baj lenne belőle.(gondolok itt arra, hogy hitegetem és jobban belém szeret stb.)

Az őszinteség fáj, néha fáj kimondani azért mert tudjuk, hogy a másiknak rossz, ezért sok lány inkább mismásol, vagy hiteget, pedig ezzel nagyobb bajt okoznak, csak nem gondolnak bele, mert azt hiszeik, ha halogatják a problémát akkor majd magától megoldódik.

21 L

2011. máj. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Ki mondta hogy általánosít? Most akkor tegyük oda minden kérdéshez hogy a lányok 99% -a miért ... ? Nagyon jól tudod miről van szó, vagy hülye vagy?"


Az a hulye, aki azt hiszi, hogy mert simert 3 lanyt, aki ezt megcsinalta vele, es ez a 100%-os tapasztalata, akkor az biztos azert van, mert minden lany ilyen, nem pedig azert, mert 1000000 lanybol ő valasztja ki pont az osszes letezo hazudost, pl. mert TETSZIK neki a hamiskás viselkedés, mert pont erre bukik, és a kivalasztasi szempontjain kene valtoztatni, illetve a sajat személyiségén, hogy az egyenességet lássa értéknek, és azt válassza.

(35/L)

2011. máj. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Megint egy újabb nemek harca lesz:D Én két típust ismerek. Az egyik amelyik őszínte, az legelső pillanatban megmondja, hogy nem az esete. A másik amelyik kitalál valamit, ez nem mondja meg csak akkor amikor a fiú rákérdez. Több verziót nem ismerek:) Úgy hogy ne kezdjünk bele a vitákba.
2011. máj. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja azt még hozzá teszem, hogy az első típus érzéketlen és a második típus kedces, aranyos.
2011. máj. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!