Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok gyakran még önmagukkal szemben sem őszinték?

Figyelt kérdés

Az itteni kérdésekre adott válaszok legalább a lányok 90%-a a viktoriánus korhoz méltóan erkölcsös. Sőt, sokan már szinte apácának is mehetnének.

Azonban a való életben én is és mások is pont az ellenkezőjét tapasztaljuk. ÉRzékeny, rendes srácot keres mindegyikük, amikor pedig odakerül a sor, rendre a síkhülye tuskót választják. Ennek ellenére itt is az ellenkezőjét állítják, ahol pedig mindenki névtelen. Mit veszíthetnének vele, ha legalább itt a gyk-n magukba néznének és bevallanák az igazat?


2010. okt. 5. 22:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ez az, h maguknak se merik bevallani a dolgokat valamiért.. én tudom magamról, h miylen vagyok, azt fel is vállalom, a sok álszentnek ez nem tetszik, az meg meg is átszik a pontjaimon 15/L
2010. okt. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a felfelé hüvelykujj. :)
2010. okt. 5. 22:17
 3/15 Holdtündér ***** válasza:
100%
Hmmm. Én ugyanaz vagyok itt is mint a való életben. Ezt már le is írtam párszor, hogy kettő férfival volt eddig szexuális kapcsolatom, a másodikkal jelenleg együtt is élek. Soha nem voltam pasifaló. Volt egy négy éves kapcsolatom, egy év pihi és csajos bulik és most van egy remek párom. Ebben szerintem nincs semmi erkölcstelen.
2010. okt. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ja és az első sorban kimaradt az "alapján" Kár, hogy utólag nem tudok korrigálni.
2010. okt. 5. 22:19
 5/15 A kérdező kommentje:

Jól van, Holdtündér, elhiszem. De remélem, megérted a kérdésemet, ha azt látom, hogy óriási az ellentmondás az itteni válaszok és az életbeli viselkedés között. Sok lány otthon és sok ismerőse előtt is mintaéletet él, éjszakáénként pedig k...a üzemmódba kapcsol. Egy biztonsági őr ismerősöm mesélte , hogy nem egyszer látta, hogy a srác egy vidéki diszkóban mások szeme láttára kefélte meg az egyik 14-16 éves lányt és egyikük sem zavartatta magát. Mivel jól ismerte a lányt, a buli végén megkérdezte tőle:

"És mondd csak, anyukád mit szólna ehhez?

ÓÓÓ, nem kell tudnia neki erről!"

2010. okt. 5. 22:24
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Rengeteg ribanc van, csak tudod, a legtöbb ribanc, aki nem is gondolkodik, nem is érdekli semmi, az nem nagyon jár eleve ilyen internetes oldalakra. tehát eleve ez az oldal megszűri azokat a lányokat, és itt is inkább a gondolkodóbb, tanácsadásra hajlamos, intelligensebb lányok vannak, ezért egész más a statisztika itt, mint a való életben. ezt vedd figyelembe.

egy ribanckodó 16 éves diszkóban dugó csaj nem fog feljönni ide, gondolkodni mások problémáin, tanácsokat adni, másokkal gondolkodni, válaszokat fogalmazni stb.


érted? egész más társadalmi összetételt vizsgálsz ezen az oldalon, és a való életben. szerintem nincs is átfedés.


amúgy én nem hazudok, itt is leírom, hogy egy csúnya lány vagyok, és soha nem volt pasim, mert mindenki szarik rám, és az életben is ilyen vagyok :D semmi kamu :D

2010. okt. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

köszi, nagyon örültem a válaszodnak!

Ne add fel! Sok olyan srác van, aki kiábrándult már az üres cicababákból , a reményt pedig feladta, hogy valaha is barátnője lesz. Keresgélj köztük!

2010. okt. 5. 22:38
 8/15 anonim ***** válasza:

Köszi kedves vagy. Csak hát én nem akarok szamár lenni ló helyett, ha érted mire gondolok... addig, amíg épp nincs más, maximum addig jó egy magamfajta csúnya lány. Meg nem várhatom el egy férfitól sem, hogy elviselje a látványomat, én se járnék magammal, ha pasi lennék.

Azért köszi, és kívánom, hogy te is találj egy magához őszinte, rendes lányt (mármint ha még nincs ilyened raktáron :)

2010. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hol is találni ilyen pasit? Én már jó ideje keresek és nem találok :(,


Amúgy a kérdésre válaszolva, sokan mutatják magukat másnak mások előtt, másnak a munkahelyen, suliban.

Sajnos ez így van jó ideje,de igen igazad van mi lányok igen érdekesek vagyunk. Sokan írják itt a szentdumát (köztük én is :D), de mégsem olyanok vagyunk az életben, de ezt a 2.válaszoló kifejtette, egyébként meg, sok pasi is más milyen itt a yg.k-n ,mint amilyet a való világban látni.

:)

2010. okt. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Még nincs. És most én leszek őszinte veled:

A környezetemben senki nem akarja elhinni, amit mondogatok, hogy nekem még nem is kell rendes lány, mert ki akarom élni magamat, egyelőre nem sok sikerrel. Azért próbálkozom és majd az után jöhet a nagy Ő. :))

2010. okt. 5. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!