Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit részesít előnyben párkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit részesít előnyben párkereséskor egy nőben egy 30 éves férfi?

Figyelt kérdés

Egy olyan korú férfi inkább a komoly kapcsolatra keresi párját szerintetek?


Ők inkább gondolkodnak már hosszútávon, családban stb?


Mit gondoltok?


2011. máj. 27. 19:22
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

19:42-es vagyok

Nem minden férfi ilyen csak leírtam hogy találkoztam ilyennel és tapasztaltam.Vagy lehet hogy ez a apsi sokat csalódott,és úgy van vele hogy te ilyen fiatal vagy akkor bármikor elfogod hagyni egy nála fiatalabbért!Ilyen korban hidd el ez is mérvadó.Nem kell félned,lépj nincs mit már vesztened,lehet kell neki egy nagy löket hogy merjen ő is kinyílni feléd!És nem mondta még hogy kedvel?Mennyit szoktatok beszélni vagy találkozni?

2011. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Én már nem lépek senkinél semmit, elegem lett.

Családalapítás? Na ja. Majd a lottónyeremény után.

Mi lenne jó? Egy értelmes lány aki tetszik is.

34 ffi

2011. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Mi bajod a nőkkel kedves utolsó?Kifejtenéd problémád?Vagy mit gondolsz egy fiatalabb lányról?
2011. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Gondolom felmérgelték.
2011. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Nem biztos, ugyanúgy van esélye annak, hogy igen, mint annak, hogy nem. Vannak, akik már a húszas éveik elején családalapításra gondolnak és vannak akik harmincasan pont azért egyedülállók, mert egyáltalán nem akarják elkötelezni magukat. Ez nem annyira kor-, mint emberfüggő.

32/N

2011. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Mi aztán az égvilágon mindenről beszéltünk már, de a párkapcsolatokról még nem, sem a szerelemről.

Beszélt a jövőbeli terveiről, beavat ilyesmibe.


Sajnos kb 2-3 hete nem láttam, az állása miatt folyton úton van.


Hát nem vagyok egy hódító típus, én megvárom, amíg a férfi lép. Félénk személy esetében gond van. :) Milyen jelre gondoltok?

2011. máj. 27. 22:07
 27/35 A kérdező kommentje:

20:30-as!


Gondolom sokat csalódtál. Ne add fel kérlek. Én pl 22 évesen alig várom, hogy olyan párom legyen, akit tudok szeretni ő is szeret és családom lehet vele.

2011. máj. 27. 22:14
 28/35 anonim ***** válasza:

Nálam amúgy pont ez a gond, én nem akarok családot. Párt igen, de gyereket nem. Na most egy ilyen korú ember életében pedig ez fontos. Szóval én azt hiszem nehezebb helyzetben vagyok. Így is menni fog :)

Fogd meg néha véletlenül a kezét és beszélgess a párkapcsolatokról vele. Persze intim részleteket ne ossz meg :)

2011. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Milyen nőket keresel?Lehet túl nagy az igényed.Lejjebb kellene adnod!
2011. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
A kérdező férfit keres :)
2011. máj. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!