Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit részesít előnyben párkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit részesít előnyben párkereséskor egy nőben egy 30 éves férfi?

Figyelt kérdés

Egy olyan korú férfi inkább a komoly kapcsolatra keresi párját szerintetek?


Ők inkább gondolkodnak már hosszútávon, családban stb?


Mit gondoltok?


2011. máj. 27. 19:22
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Láthat ő egy komoly kapcsolatra alkalmas alanyt egy 22 éves lányban, aki viszont érett gondolkodású?
2011. máj. 27. 19:24
 2/35 anonim ***** válasza:

Én tudnék egy 22 éves lányban is komoly partnert látni,de itt már tényleg a hosszútávú kapcsolat,család is szempont lehet.


36/F

2011. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Nekem ez úgy jön le hogy nem téged választottak vagy a kiszemelt pasid egy fiatal lánnyal is jóban van és ismerkedik.Igaz?NA!Én 22 éves vagyok és nem gondolkozom 22 éves fejjel,engem megtanított az élet elég rendesen már gyerek koromban.Nem járok bulizni,nagy ritkán,házias vagyok szeretem a gyerekeket,és szeretek komoly dolgokról is beszélni,lelki társ lenni,de egyben nagyon vidám is vagyok.És én is az idősebb férfiakat részesítem előnyben.Most is egy idősebb udvarol nekem.Te hány éves vagy?
2011. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy komolyan gondolkodik, mert én mindig olyan párt kerestem, aki hasonlóan gondolkodik, mint én. Családot szeretnék, persze nem most, 2-3 év múlva.


Nagyon kedvelem ezt a férfit, nincs még semmi úgy köztünk, de kedveljük egymást, és én egy 6 éves kapcsolatot adtam fel azért, hogy talán vele meglegyen a boldogságom.


Akkor véleményed szerint egy komoly lányt előnyben részesítenek? Azért kérdezem, mert nem vagyok egy fruska típus. :)

2011. máj. 27. 19:34
 5/35 anonim ***** válasza:
Helyesbítek!Nem gondolkozom a MAI 22 éves fejjel!
2011. máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Na ezt mondom, olyan vagyok mint te. Vonz, mert érett és látom benne azt, hogy boldog tudnék vele lenni, de sokat hallom azt, hogy majdnem 10 év, lehet csak szórakozik.
2011. máj. 27. 19:39
 7/35 anonim ***** válasza:

Én csak a magam nevében beszélhetek,Nekem bejönne egy ilyen Nő.

Persze mindenkinek mások az igényei,vágyai.lehet,hogy rosszul ítéled meg az illetőt,és csak egy alkalmi társat keres.

Ezt Vele kell megbeszélned mielőtt komolyabban belemerülsz a kapcsolatba.

2011. máj. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
A korkülönbséget igazából nem érzem, jól elbeszélgetünk, elnevetünk.
2011. máj. 27. 19:40
 9/35 anonim ***** válasza:
Igen,ez elég becsapós.Én is egyszer jól bevettem,azt hittem akar valamit,még törődtem a kis lelkével és utána csak kiderült szexre kellettem,Elég jól eltudják kábítani meg játszani a hős hódító szerelmest!
2011. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Shadow!


Igazad van, de én csak általánosságban kérdezem. Én említettem már neki, nem a szerelemmel kapcsolatban, csak hogy érezze, én bízok benne.

Nem ismerem őt minden szituációban kívülről belülről és tartok. Látom, hogy az emberekkel eléggé közvetlen. Bárkit könnyedén megszólít, már nem ismerkedés végett, hanem hogy ha valami olyat lát stb, oda lép, megnézi.


Értitek mire akarok célozni, félek, hogy a nőkkel is olyan, bár nem úgy látom, velük nem látom, hogy ezt tenné, de nem tudom.

2011. máj. 27. 19:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!