Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit részesít előnyben párkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit részesít előnyben párkereséskor egy nőben egy 30 éves férfi?

Figyelt kérdés

Egy olyan korú férfi inkább a komoly kapcsolatra keresi párját szerintetek?


Ők inkább gondolkodnak már hosszútávon, családban stb?


Mit gondoltok?


2011. máj. 27. 19:22
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

19:42-es!


Lehet, ezért félek annyira. Bár az tény, hogy nagyon kedves, érdeklődő... szépen lassan halad, de tudom, érzem, hogy tetszem neki, ő is nekem. De persze ezt még soha nem mondtam ki neki. :)

2011. máj. 27. 19:45
 12/35 anonim ***** válasza:

19.42.

Kérlek ne általánosíts.

Nem minden pasi egyforma,van akinek igenis fontos egy komoly megbízható hosszútávú kapcsolat,és nem számít neki az akár több mint 10 évnyi korkülömbség sem.

Ha igazán szeretik egymást,és minden frankón működik közöttük,akkor nincs semmi gond.

2011. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Shadow-al értek egyet.


Csak ugyebár itt rizikós a döntés, mert sokan kihasználják egy fiatalabb naívságát.


Szerinted Shadow érdemes belevágni?

2011. máj. 27. 19:49
 14/35 A kérdező kommentje:

Igazából arra voltam kíváncsi, mit gondolnak a férfiak. El tudják -e képzelni maguk mellett egy 22 éves nő társaságát, esetleg látnak-e benne családalapításra alkalmas nőt?


Vagy a kislányt?


Mert nem mindegy. Nem volt még idősebb párom...

2011. máj. 27. 19:50
 15/35 A kérdező kommentje:

Néha tud jópofa lenni.


Felhív tegnap, és elköszön azzal, szia szia, légy jó.


Ez elég baráti szöveg, nem de? Csak akkor meg nem értem miért van állandóan a közelemben? :) Miért keres?

2011. máj. 27. 19:52
 16/35 anonim ***** válasza:

Ismét csak a Magam nevében beszélhetek:

Én örülnék neki,ha egy lány odajönne azzal,hogy tetszem Neki

és szeretne egy komolyabb kapcsolban is elgondolkozni közöttünk.

A hiúságot sem szabad ugy figyelmen kívül hagyni,hogy egy ilyen fiatal Nő a párunk,aki szeret,és bárhol szívesen felvállaljuk a kapcsolatunkat.

2011. máj. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Azért nem lépnék hozzá oda, hogy figyelj csak tetszel nekem nagyon és egy komoly kapcsolatot elképzeltem veled.


Két okból sem:


- nem lenne nőként helyes

- sérthetné a hiúságát, már úgy értem, nem a nőnek kellene :)

2011. máj. 27. 20:01
 18/35 A kérdező kommentje:

És még egy dolog Shadow!


Nőtől függ, hogy mit mondanál. Ha nem tetszik, nem örülnél. Ha igen, akkor igen, de akkor meg magadtól is lépnél. Nem de?

2011. máj. 27. 20:02
 19/35 anonim ***** válasza:

Kérdező! Pontosan mitől félsz? Feladtad a kapcsolatodat, kár lenne nem megpróbálni ezzel a férfivel. Főleg ha szimpatikusak vagytok egymásnak. Bár én sosem kezdeményeznék, rávezetném, hogy tegye ő meg,nem olyan nehéz dolog ez :) Egyébként olyan vagyok, mint te, én is az érett korosztályt szeretem és szintén 22 éves vagyok:)

Nincs mitől tartanod, felnőtt nő vagy, biztosan értesz a "hódításhoz" :)

Sok sikert kívánok :) 22/N

2011. máj. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Én azért elég félénk típus vagyok :)

Persze azért van párkapcsolatom,csak ez is elég bonyolult,még én sem értem,pedig nem vagyok egy tinisrác (és a lány sem tini).


Részedről az a helyes,ha nem Te kezdeményezel,de adsz arra utaló jeleket,hogy szeretnél egy komolyabb változást a kapcsolatotokban.Gondolom még nem volt semmi komoly kontaktus köztetek,ezen kellene idővel változtatni,ha úgy érzed mindketten készen álltok rá.

Ha nem mer kezdeményezni ( lehet ilyen),akkor Neked kell lépmi,hiszen a leírtak alapján egész bensőségesen elbeszélgettek már.

2011. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!