Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Se vele, se nélküle. Megoldás? ,

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se vele, se nélküle. Megoldás? ,

Figyelt kérdés
Ha nincs velem hiányzik,és furán érzem magam,ha ott van inkább barátként tekintek rá úgy érzem nem akarok többet mégse...Miez?Miért érzem ezt??Félek is..Eddigi kapcsolataimban mindig meggondoltam magam..Azt hittem most máshogy lesz,de össze se jöttünk még, már így érzek..Nagyon rossz,kérlek normális válaszokat! :(( 17/L
2011. máj. 21. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:

túl sokat agyalsz azon, hogy mi fog/mi történhet... kevesebbet kéne gondolkoznod, hagyd hadd sodorjon az ár. Meg hát lehet amúgy se illenétek össze:-)

20n

2011. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a pasik se agyalnak ennyit a dolgokon. tök nyugodtan gondolják át. nincs az hogy jaj most nem keres nemtudom mi van. (random példa).. kcsiit tisztitsd ki a fejedet.nyugodj meg. tényleg ne agyalj ennyit.
2011. máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat agyalok rajta,egész nap rajta filózok..És egyszerűen képtelen vagyok elhessegetni a fejemből://
2011. máj. 21. 20:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Kösd le magad valamivel. Rajzolj, napozz, barátnőkkel vásárolj, vagy bármi ami elűzi a gondolataidat:)

Első voltam

2011. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy a barátnőimnek is róla pofázok :DDDD

Na majd valamit kitalálok.Csoki van bőven....:DDDD

2011. máj. 21. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!