Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül olyan férfi (nem tini, férfi), aki soha nem tetszett egy lánynak se?

Figyelt kérdés
Képet nem küldök, előre szólok!
2011. máj. 15. 15:01
1 2 3
 21/30 anonim válasza:

szerintem csak hisztizel...

és/ vagy inkább az udvarlás részét rontod el, de ezt hiába is kérdezném, hogy csinálod, inkább tudakold meg azokat a barátaidat, akiknek van barátnőjük, hogy szerintük mit csinálsz rosszul, jobb rálátásuk van a dolgokra..

2011. máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Ne zavartasd magad.... egyedül sem rossz! A párkacsolat nem a boldogság netovábbja. Naaaagyon nem.
2011. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Megmondom, mit csinálj. Nézz jó sok Californicationt. Figyelj és tanulj, kisarkított, de vannak benne érdekes "fogások".
2011. máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
15:24 vagyok. Kiegészíteném egy kicsit. A külső valóban fontos, és bár nem tudom hogyan "nyomul" a kérdező, viszont ismerőseimből kiindulva tudom, hogyha egy csajnak tetszik egy srác akkor azt ki is mutatja. Ha tetszel neki akkor ő is lép, próbál legalább jelezni hogy érdekled. Van aki szinte semmit se tesz, sőt a csajok mennek oda hozzá(!) Mert jó a külseje. Az én irányomba a csajoktól teljes érdektelenség van, semmivel se mutatta egyik se h vonzó lennék neki. Ebből le lehet szűrni, hogy a külsőm nem épp megnyerő :)
2011. máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Dettó ugyanaz van velem is. Semmi jelet nem mutatnak, h érdekelném őket.
2011. máj. 15. 16:16
 26/30 anonim ***** válasza:
Olyan lazának kell lenni, mint egy tál puding. Hülye a példa, de ha görcsös kiscserkész valaki, akkor az nagyon nem jó. Tenni az egészre, bókolni mindenkinek, aztán majd lesz valami. :D
2011. máj. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Az utolso valaszoloval egyet kell, hogy ertsek!

Azt mondod, hogy barmennyire is probalkoztal eddig, nem vetted eszre, hogy tetszenel a lanyoknak... en meg erre azt mondom, hogy akkor sz*rj az egeszre! Ez most kicsit gagyin fog hangzani, de akkor is leirom: ha ugy erzed, a vilag fityiszt mutat neked, akkor nyugodtan mutass be te is az egesz vilagnak!! Legyel laza, legyel cool, hisz nincs vesztenivalod, ugyhogy gorcsolni mar felesleges, az eddig ugysem mukodott!


Eljott a "Take it easy and be cool!"-ideje!:D:D

2011. máj. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Nekem tetszett, sőt ezentúl alkalmazni is fogom :P Fuck yeah xD


De komolyan. Én is úgy vettem észre, ha laza vagyok akkor több mindenkinek tetszem pedig én sem vagyok egy nagy szépség, igaz lány vagyok, de nekem sem mondta volna senki, hogy te szép vagy csaj vagy valami. De már 1 éve sz@rok az egészre és azóta jobban érzem magam lélekben:D

2011. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

A lazaság ötletét felvető vagyok megint. Ha pedig néha úgy gondolnád, hogy nem megy, elkezdesz pánikolni, olvasd el ezt a Bukowski idézetet:


"Azoknak, akik hisznek Istenben, a nagy kérdések meg vannak válaszolva. Azonban nekünk, akik nem fogadják el rögtön Isten formuláját, a nagy válaszok nem maradnak kőbe vésve. Mi alkalmazkodunk az új helyzetekhez és felfedezésekhez. Mi alakíthatóak vagyunk. A szeretetnek nem kell parancsnak vagy a meggyőzés eszközének lennie. Én a magam Istene vagyok. Azért vagyunk, hogy elfelejtsük az egyház, az állam és az oktatási rendszerünk tanítását. Azért vagyunk, hogy sört igyunk. Azért vagyunk, hogy háborúzzunk. Azért vagyunk, hogy nevessünk, és olyan jól éljük az életünket, hogy a Halál féljen elvinni minket."


Ennyi az egész értelme.

2011. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Utolsó utáni gondolatom. Az idézet mellé: http://www.youtube.com/watch?v=Z6KNjZmRLrY&feature=player_em..


...és vastaps!

2011. máj. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!