Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül olyan férfi (nem tini, férfi), aki soha nem tetszett egy lánynak se?

Figyelt kérdés
Képet nem küldök, előre szólok!
2011. máj. 15. 15:01
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne. Én 20as éveim közepén még sosem éreztem h bárkinek tetszenék. Persze lehet h csak nem vettem észre, de kétlem. A külsőmön nem akarok változtatni senki kedvéért, mert úgy alakítottam h nekem tetsszen. Nekem tetszik. Az h másnak nem, nem rajtam múlik már. :)
2011. máj. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Lehet h hülye vagyok, de mit jelent az h kapufát lő? :D
2011. máj. 15. 15:24
 13/30 A kérdező kommentje:
Megnyugtató, h legalább nemcsak én születtem ilyen csúnyának.
2011. máj. 15. 15:25
 14/30 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ajtó-ablak nyitva, mégis a falnak csapódik. :)
2011. máj. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
De az olyannak legalább megvan az esélye, h 1x nem lesz balf@sz, és összejön neki.
2011. máj. 15. 15:29
 16/30 anonim ***** válasza:
Nem. A végeredmény ugyanaz. Vannak ultimate balfékek. Jelen! xD
2011. máj. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Viszont itt nyavalyogni se érdemes. Nincs végülis vesztenivaló. 6 milliárdan vagyunk összesen, az Isten szerelmére. :)
2011. máj. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Igaz, de aki így néz ki, annak nyernivalója sincs :P
2011. máj. 15. 15:39
 19/30 anonim válasza:

Nézd, szerintem biztosan volt már olyan akinek tetszettél, csak nem vetted észre, vagy nem hitted el... Ha valóban olyan csúf lennél, pedig nincs rajtad semmi különösen ronda, akkor a barátaid már rég szóltak volna, hogy mi a bibi, min változtass...


Amúgy is hosszú hajjal már alapból nem nézhetsz ki rosszul!! (feltéve, hogy ápolod)


19L

2011. máj. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Pedig nem volt, mert pont az ellenkezője jellemző rám: ha hajtok egy lányra, olyankor azt hiszem, h tetszhetek vkinek, aztán mindig koppanok.

Hidd el, h én hosszú hajjal is tudok ronda lenni, mert minden más ronda rajtam :P A hajam is az, csak más frizura még rosszabbul állna.

2011. máj. 15. 15:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!