Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért használtok TÚL...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért használtok TÚL sok sminket?

Figyelt kérdés
Szerencsére nem mindenki, de attól függetlenül vannak páran, meg amúgy is egy kis szolid smink sokkal jobban áll, mintha 2kg smink lenne a lányon...
2011. máj. 14. 12:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
65%

Hát nézzétek, én rengeteg sminkelős videót nézek a youtubeon, a legtöbb "oktató" ázsiai lány.

És nem tudjátok elképzelni, hogy a 80%-uknak milyen kifejezéstelen az arcuk semmi smink nélkül. Elképesztő. Anyu is ilyen. Szerencsére én nem vagyok ilyen, és a nagyon halvány rózsaszín szemhéjfestéken kívül semmilyen smink nem áll jól, pedig kipróbáltam az összeset:)

13/L

2011. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Én egyedül a szemem szoktam kifesteni, elképzelhetetlennek tartom, hogy alapozzak, vagy ilyesmi.

Viszont a szemem sem festem ki mindig, és úgy is tetszem a barátomnak, nekem pedig ez a lényeg.

20L

2011. máj. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

Azért mert hülye divatmániások...


Főleg a 12-30 év közötti korosztály...


Egyébként meg rondák a magyar csajok..

2011. máj. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
79%
Rondák, persze. Esetleg nem kellesz nekik.
2011. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
26%

Régen pont, hogy a magyar lányok voltak híresek európai viszonylatban no1


Pont azért mert kevés volt rajtunk a vakolat és a férfiak szeretik a festék mögött a nőt látni.


De mióta bejött a 2 kiló vakolat mint alap, azóta jelentősen veszítettünk a státuszunkból. :S

2011. máj. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
45%

a magyar lányok a rondák?:DDDDDDDD

úristen, hol élsz te?:D

2011. máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Amúgy alapvetően nincsenek ronda lányok... legalábbis minden lányban van valami szép :)

Azok sokkal rondábbak, akik cigivel a kezükben/szájukban léteznek...

2011. máj. 14. 14:45
 18/24 Girlnextdor ***** válasza:
100%

en oszinte leszek:

Szoktam hasznalni alapozot es arcpirt mert eleg problemas a borom es szeretem ha szep a borom ha kimegyek valahova, e melett alltalaban kihuzom a szemem feketere mert az szepen kiemeli a szemem. Ha valami epp jobban akarom erezni magam akkor valamilyen a ruhamhoz es az arcomhoz illo szint is festek a szememre (oszinten en tudom hogy kell kifesteni egy szemet szoval nema fel arcom metalszurkere festem es ez a smink amirol beszelek izlese)

erosebb sminket (szinekben) csak bulizni szoktam hasznalni. En nem erzem ezt tulzasnak, nem mindig festem magam de neha jol esik latni mennyire fel tudja dobni egy lany arcat ha picit oda figyel.

Az ilyen izlestelenul kifestett papagalyokat en sem szeretem, lehet alapozot, arcpirt, spiralt es szempudert izlesesen is hasznalni nem csak ugy h mindenbol kensz magadra es kesz....

2011. máj. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Én eddig sosem használtam alapozót pl persze volt és még mindig vannak néha pattanásaim de én úgy vagyok vele, hogy inkább nem rejtem el maximum korrektorral.

Eddig csak szemceruzát használtam meg szempillaspirált. Most már csak szempillaspirált meg szájfény vagy rúzs. És ennyi. Szerintem ez is bőven elég. Sok lány nagyon nagy túlzásokba esik.

2011. máj. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Aki nem tud sminkelni az csúnya? :D Ritkàn hallok/làtok ekkora butasàgot!

Èn sminkkel meg smink nèlkül is ugyanúgy nèzek ki (nyìlvàn nem teljesen), de pl. a kontúrozàs, meg ezek a hülyesègek nekem nem jöttek be. Nem àllnak jól.

Igazàból èn is 3 dolgot hasznàlok ès ennyi. Legjobban pedig èbredès utàn nèzek ki, ha aludtam egy kiadósat ès nem vagyok túl kócos. :D

2016. okt. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!