Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nem gáz 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nem gáz 16 éves fiúnál a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Állandó nem csak esti. most lesz 1 éve h fentvan.
2011. máj. 10. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
A szétálló fogak sokkal menőbbek, igazad van.
2011. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz! A fogszabályzó az igényesség jele, és egyszer úgyis lekerül, nem?
2011. máj. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nagyon remélem hogy egyszer lekerül :D

az első két fogam volt gáz, a hátsók annyira nem zavartak, és ott is csak 1 van ami befelé áll, de nem is érzem. annak csinálják nagyon a helyet, és utána tudják csak kihúzni teljesen egyenesre... de már nagyon idegesít, most végzem a 10. osztályt és fogszabályzós vagyok...

2011. máj. 10. 13:52
 4/8 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok. Akkor elmondom neked, hogy én meg 25 éves nő vagyok, és nekem még csak most fogják feltenni a fogszabályzót pár héten belül. Ráadásul ilyen korban már tovább is kell viselni, a doki azzal "biztatott", hogy talán 3-4 év múlva levehetjük. De nem fogom gáznak tartani, mert inkább pár év fogszabályzóval, mint még pár évtized össze-vissza álló fogakkal. Megfogadtam, hogy addig nem megyek férjhez, amíg nem mosolyoghatok önfeledten az esküvői képeken. :) A páromat pedig abszolút nem zavarja, hogy fogszabályzóm lesz, szóval nagyon örülök, hogy végre van rá lehetőségem, hogy feltetessem. Úgyhogy hajrá, kitartás, egyszer lekerül, és hódíthatsz az új mosolyoddal.
2011. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én most megyek fel gimibe:) és most kapom majd meg nyáron a fogszabályzomat:) és úgy vagyok vele h inkább azért piszkáljanak h van,ne azért h kiáll az egyik fogam:/

és szerintem egyáltalán nem gáz!!!

2011. máj. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kovpet ***** válasza:

Ismerős mesélte, hogy a jóléti államokban (konkrétan Németországot említette, mert ott élt sokáig) az emberek 50-60-70(!!!) éves korukban is feltetetnek fogszabályzót, ha úgy adódik. EZ mekkora optimizmus már. 70 évesen hosszútávra gondolkodni :))

Követendő példa.

2011. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Imádom a fémet a csiklómba, miközbe nyalnak....
2011. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 senkit nem erdekelsz
2014. ápr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!