Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz 24 éves lányon az átlátszó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz 24 éves lányon az átlátszó fogszabályzó? Riadhat vissza egy fiú emiatt tőlem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 01:10
 1/7 anonim ***** válasza:

ha visszariad akkor egy f.sz! ha átlátszó akkor nincs baj..ha nem átlátszó akkorsincs de ha pl meglát és tetszel neki meg kedves vagy akkor ugyse fog azzal foglalkozni h fogszabályzó.. inkább legyél te fogszabályzós mint h rondák a fogaid..na akkor riad vissza(am nekem is lesz és laza vagyok nem érdekel )

15/L

2009. júl. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Miért riadna vissza?:) Kizárt dolognak tartom, hogy egy normális pasi ezt rossz néven venné, sőt... a mai fogszabályzók már szinte szexik is tudnak lenni.

S már is plusz pont, mert ez azt sugallja, hogy törődsz magaddal és a kinézeteddel. Szóval hajrá, és mosolyogj bátran, mert simán előnyt kovácsolsz a fogszabályzódból! :)


Szeretettel,

Herbert (24/F)

2009. júl. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

huh én mondtam egyszer a barátomnak hogy én fogszabályzós voltam 3 évig. és amikor mondta hogy "uhh dejó hogy akkor még nem ismertelek" nah anyukám én akkor fogtam és jól orron csaptam és mondtam "én legalább én nem vagyok olyan kis kerítés ":D:D mondjuk te ezt ne csináld de én elég akaratoks és temperamentumos vagyok:D

mondjuk ezt szereti bennem a barátom sokszor mondja:O

nekem is átlátszó volt én meg bántam h nem fémet csináltattam végül az jobban néz ki oan kis szine sgumikkal az cuki:D nekem egy darabig rószaín volt a foxabimba és matek tanárom rámszólth mrágóztam vagy mijen löttyöt ittam h ien a fogam aztán jól kiröhögtük h 4 szeme van mégse lát matektanár létére..

sztem a fogszabi tök jó divatos kerianyum terhesen! 30 évesen csináltatott fogszabit..

nemgáz;) ne aggódj. fogszabít úgyis leszedik és tudod mijen jóó érzés lesz majd amikor mondják hogy "úú tök szép a mosolyod" meg "colgate reklámarc" meg stb.:)

2009. júl. 7. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bárcsak ilyen bnőm lehetne...komolyan nekem nagyon bejönnek a fogszabályzós lányok, úgyhogy ne aggódj!21/f
2009. júl. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem se aggódj emiatt, szerintem lehet hogy pont emiatt jobban fogsz tetszeni valakinek, meg utána még szebb mosolyod lesz.:) Én is most fogok csináltatni, mert kiskoromban folyton attól féltem h szekálni fognak miatta.:P


19/f

2009. júl. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sztem nem gáz

sőt szexi nagyon, kis drótfogú :D

én begerjednék rá :D

17/F

2009. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz. Én is 24 éves fogszabályozós lány vagyok. Másfél éve tették fel. Kezdetben alig mertem kinyitni a szám, de mára ott tartok, hogy színes gumit rakatok a bracketekre.:-)) Szerintem nagyon poén és sok pasinak bejön.
2009. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!