Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves fiúnak gáz a fogszabál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves fiúnak gáz a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Kiskoromban nem volt rá szükség de most már ráférne a fogaimra. Nem állnak annyira nagyon ferdén épp ezért nem tudom, hogy megéri-e.
2010. máj. 25. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább most viseld el a fogszabályzót egy ideig szerintem, mint életed végéig ferde legyen a fogad. Sokkal nagyobb hátrány szerintem, mert nem fogod jól érezni magad a bőrödben...:)
2010. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kössz a választ!
2010. máj. 25. 13:43
 3/11 anonim ***** válasza:
hallottál már a láthatatlan fogszabályzóról? az tényleg alig látszik, bár az árát nem tudom
2010. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen az tényleg jó csak nagyon drága.. :(
2010. máj. 25. 13:58
 5/11 anonim ***** válasza:
nem gáz,ha rendben tartod nagyon;)19L
2010. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A láthatatlan fogszabályzó elég drága... Nekem is van, az enyém fehér, de nem láthatatlan, bár közel áll hozzá. :P A jelenlegi párom jó pár hétig nem vette észre, ismerősök pedig volt hogy csak hónapok után. És szerintem az nem lehet gáz, ha valaki igényes és tenni szeretne azért, hogy ápolt legyen a fogsora is. Szerintem vágj bele.

20L

2010. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nem gáz,mert van akinek sokall rosszabb...Van akinek legelől ki kell venni a fogait,és amikor mosolyog az lyukas... xD
2010. máj. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Hát ha szépen viselkedsz a discóba nem hajtogatok belölle kemping biciglit!!
2010. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz
2010. máj. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem sem gáz, sőt még cuki is lehet :)
2010. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!