Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves fiúk! Járnátok egy 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves fiúk! Járnátok egy 14 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Ha igen miért, ha nem akkor miért nem?
2011. máj. 7. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

lány vagyok,de saját tapasztalatból mondom,h ne érdekeljen a kora,nálunk is ez vt,sőt "kicsit" rosszabb is.én 14,5 vtam,a barátom 19.összejöttünk és nagyon sokáig féltünk felvállalni,h mégis mit fognak szólni a barátaink,hisz még csak 15 se vagyok.aztán valahogy pozitívan fogadták,azóta is együtt vagyunk :) 2 év 8 hónapja :)

17/L :)

2011. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nos én lány vagyok és 15 éves ás a barátom meg 18 és jól megvagyunk együtt szóval annyira nem lehet gáz a kapcsolat 3 év kor különbséggel. Eleve a lányok lelkileg kb 3 évvel idősebbek szóval semmi.
2011. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó: a lányok lelkileg 3 évvel idősebbek?:D Te most oltani próbálsz? Nézd, én fiú vagyok, 15, és kb. annyira érett vagyok mindenki szerint, mint egy 35-40 éves férfi. Ennyit erről, amúgy meg általánosítás, de még nagyon éretlen, és értetlen olyankor egy lány, plusz a szülők is...

Szóval én nem, de ettől függetlenül működhet.

2011. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

majd rájössz 3 év mulva hogy ez a lányok lelkileg idősebbek dolog nem teljesen igaz. amit ő már megélt temég nemteljesen. Talán ugy érzed h már annyival érettebb vagy de majd rájössz pár év mulva h nem teljesen így van ez.

True story :)

2011. máj. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
34%

az én barátom 25 és mi is nagyon jól megvagyunk. Szerintem a kor az egyáltalán nem lehet akadály, ha szeretitek egymást. (=

16/L

2011. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Eleve a lányok lelkileg kb 3 évvel idősebbek szóval semmi."


Testileg igen, de agyilag és főleg lelkileg nem.

2011. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

13,5 évesen jöttem össze a 18 éves barátommal, most 15 vagyok és még mindig nagyon szeretjük egymást :) A lelki világunk szinte semmiben nem különbözik, nagyon megértjük egymást.

Szóval tényleg nem szabad a kort nézni, bárki lehet érettebb vagy éretlenebb a koránál.

2011. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok, de ha 17 lennék 14-el simán járnék..Így most meg 16-al járnék, persze no sex, mert lecsuknak.
2011. máj. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez nem érettség, csak kurvulás. Ti vagytok a menők mert 20 évesekkel jártok, közbe észre se veszitek hogy

1, csak a szexre kelletek

2, a korotok beli srácok meg nem tudnak csajt szerezni, mert azok a ..................-ok elcsórják előlünk a jó nőket. És akkor mi kivel járjunk? Az ovisokkal?

És a legfelháborítóbb, hogy amíg mi tük szépek divatosak vagyunk, addig azok ilyen eltonyult szivacsok.



De most átteszem a kort. 18-20 a lány. 30 a csávó

Feltett egy kérdést hogy az ilyen nők mért nem akarnak neki gyereket szülni, házasodni stb. A lányok azt mondták, hogy mert élni akarnak.

De ha most a ti "érett fiuitok" lesznek ennyi idősek, akkor mi lesz?

2011. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
en nem jarnek 14 evessel ha 17 lennek... nem az en vilagom ez
2011. máj. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!