Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak szőrös a háta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak szőrös a háta, hogy mondjam meg, hogy zavar?

Figyelt kérdés
Csak pár szál a vállán, de hosszabbak és feketék is vannak. Eléggé zavar, de nem mertem neki még elmondani. Hogy tudassam vele, hogy ne essen neki rosszul? Hogy nem bántó ez, ha az ember ilyet mond?
2011. máj. 3. 15:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat:))
2011. máj. 3. 16:07
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem értem miért probléma ezt megmondani!Nekem tegnap mondta a barátnőm,hogy zavarja a szőrös mellkasom,mert olyan öregemberes.Semmi harag,este fürdéskor leborotváltam,ennyi.
2011. máj. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát lehet, a barátnőd bátrabb, mint én:)))
2011. máj. 3. 23:19
 14/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Nem kell ehhez olyan nagy bátorság,csak nem mindegy,hogy hogyan mondod.Ha mondjuk úgy,hogy olyan szőrös mint egy majom,az sértő,de ha sokkal szebb,szexibb lennél ha leszednénk,akkor az egyáltalán nem bántó. Egyébként biztos vagyok benne,hogy ő is szólna ha szőrös lenne a lábad.

2011. máj. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Az emberi test szőrössége területenként, típusonként változhat, éppen ezért meg kell érteni, hogy egyeseknek gyengébb, másoknak erősebb testszőrzetük nő. A mediterrán és közel-keleti emberekre igen jellemző az erős testszőrzet és a szőrös váll, hát a férfiak esetében. Ugyanakkor egyes európai férfiaknak meg nem nő szőr a hasán, a mellkasán, vagy a combján. Éppen ezért el kellene fogadni, hogy különbözőek vagyunk és nem egy éppen aktuális szépségideálhoz igazítani a szerencsétlen embereket.

2011. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem bántásból, de szerintem a barátod (lehet azóta már nem az) az értelmesebb, aki nem szépségideálokhoz hasonlítgatja magát. Az ilyen ideálokat csak elültetik az emberek fejében és aránytalanul nagy jelentőséget tulajdonítanak neki, hogy rosszabbul érezzük magunkat a bőrünkben, emiatt költsünk és elég buta ember legyen, akinek a pénzéből megélnek. Tényleg bocsi, de engem ennyi ésszel a barátom már kivágott volna, mint a macskát. Ha úgyérzed, hogy ez veszélyezteti a kapcsolatotokat (ez az eset mondjuk eléggé beteges lenne) szólj neki, de ha nem akkor nem mindegy? Szőr, nem leprás.
2016. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!