Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, neten és bulikon kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, neten és bulikon kívül hol tudok ismerkedni veletek?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, teljesen normális fejjel és normális alakkal (magyarul szerintem semmi baj a kinézetemmel, már elfogadtam magamat), de szűk baráti társasággal. A suli, ahova járok, eléggé földhözragadt, nincs meg az a mindenki mindenkivel kapcsolat, ezért sz*r a diákélet (hurrá).


8. osztályos vagyok, ezért már csak 2 hónap itt, aztán 3 hónap nyár, vagyis összesen 5 hónap van hátra az új életemig, de úgy érzem, már nem bírok várni. Nagyon egyedül vagyok és szeretnék egy társat magam mellé. Soha nem csókolóztam még, bulizni a szuper baráti társaságom miatt nem sokat járok, neten ismerkedni pedig nem a legmegbízhatóbb dolog. Pedig nekem igenis vannak emberi értékeim, csak jó lenne, ha valaki észrevenné őket, mert már én is kezdek kételkedni magamban.


Nincsenek nagy elvárásaim, nem vagyok hisztis típus, egyedül azt nem bírom ki, ha valaki igénytelen. Viszont tényleg szükségem lenne valakire, csak nem tudom, hol kereshetném.

Hol vagytok? Még ha kezdeményeznék is, csak nem szólíthatok le valakit az utcán... van még valaki, akinek ilyen problémái vannak? Köszi a válaszokat! :) 15L


2011. ápr. 24. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Végül is nekem is ilyen problémáim vannak. Hová valósi vagy?
2011. ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok.
2011. ápr. 24. 14:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor én messze vok hozzád. :(


Am. szinte bárhol, kivéve utcán max. ha egy fiú oda megy hozzád, de a mai fiúk annyira besza.rik, hogy nem nagyon mernek. Bevásárlóközpontba ha meglátsz egy jó pasit mosolyogj felé vagy vmilyen sportpályán. Ott mozognak a leghelyesebb pasik :)

2011. ápr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hasonló problémáim vannak nekem is.Szerintem ha nyitott szemmel jársz akkor bárhol találhatsz.

17/F

2011. ápr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nahát, milyen tudományos. Ha meglátsz egy helyes srácot akkor mosolyogj rá. Biztos odarohan hozzád és azt mondja: Szeretlek és nem akarok nélküled élni. Besza, behu.

Na de komolyan! És nem csak a fiúk a beszarik hanem a lányok is. Épp ezért van hogy csak ittas állapotban (buliban) és a neten (kamu személyazonossággal és össze vissza hazudozva) képesek az emberek ismerkedni.

2011. ápr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van abban valami, amit az utolsó írt.

Amúgy ez a "ha látsz egy helyes fiút mosolyogj rá" dolog nekem valahogy sosem jött be. Több srácnál is próbálkoztam már, mosolyogtam rájuk, rájuk néztem, de semmi. Sőt, legutóbb, aki tetszik srác reggel a buszmegbe, rápillantottam, elmosolyodtam, láttam, hogy ő is néz, picit mosolygott, megharaptam a szám szélét.De semmi... Pedig szerintem érthető jel volt, de odamenni meg nem merek hozzá. Szerintem érthető jelet adtam, a fiú mégsem közeledett, de szóljatok fiúk, ha ennyi jel nem elég:D

15/L (bocsi, az offért.)

2011. ápr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

előző: szerintem a pasi rosszul lát :D

A mosolygás nálam igenis bejön... sőt a privi írás is! Ezt a kettőt bárhol, bármikor, bárhonnan, bárkitől :P


16/f

2011. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!