Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak bulikon tudok ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak bulikon tudok ismerkedni, de ott nehéz értékes lányokat találni és ritkán is van. Mit csináljak? 16/f

Figyelt kérdés
Érzelmes srác vagyok és fontos, hogy a csaj se legyen bunkó, ami manapság elég "menő".
2010. máj. 23. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem értem h h csak bulin? Mért mi van ott? maga a hangulat? Szerintem tudnál csak ne mersz..=/ Legyé legy kicsit bátrabb am biztos van a suliban is normális=)
2010. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
basszus, én pont ott nem tudok :O
2010. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
azért csak buliban mert nem ismerek lányokat kb. suliba nincsenek. Évfolyamba csak 1 van.
2010. máj. 23. 20:46
 4/11 anonim ***** válasza:

nincsenek lányok?:D uristen:D papképzöbe jársz? xD

nah jó bocsi:D háát mondom szerintem lehet máshol is csak kell egy kis merészség meg jó szöveg.. nem nyomulós meg hülye tahóságok:D csak egy kis kedvesség meg nah lezseren:D

első voltam

2010. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de hol?
2010. máj. 23. 21:01
 6/11 anonim ***** válasza:
buszmegálló, park vagy akárhol megszólíthatsz egy lányt. szerintem még jól is fog neki esni.
2010. máj. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem ott nem megy ilyen egyszerűen. Pláne ha egyedül vagyok.
2010. máj. 23. 22:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Bászki.. ha ciki, ha nem, de ott a myvip randi.. nekem is bejött, bár ilyen szerintem ezer évente 1×van hogy nekem így bejöjjön ez.
2010. máj. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
2x csalódtam már abba...
2010. máj. 24. 00:27
 10/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Bárhol lehet ismerkedni:D

Nekem tökre bejönne ha egy fiú megdícsér a megállóban vagy jobban megnéz....ebbe nem tartozik bele a: bámulás, hülyeszöveggel leszólítás, vagy amit a közmunkások szoktak csinálni:D

szóval legyél poénos kicsit de csak akkor ha eleve poénos vagy. Hülyén néz ki ha vki poénkodni akar és nem jön be neki:DXD

2010. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!