Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek el perverz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek el perverz dolgokról beszélgetni egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a lányok szeretnek perverz dolgokról beszélni, de hogy kezdjünk el ezekről beszélni?
2011. ápr. 21. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Szia!!! Kérdezd meg tőle , hogy van e olyan perverz dolog ami őt beindítja , vagy , hogy szokott e ilyenekről fantáziálni ? ...Mindenképpen kérdéssel indítsd
2011. ápr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Mondd neki, hogy "le vagy szarva" Ha veszi a lapot, akkor azt mondja majd: "mééég, méég!"
2011. ápr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Ezekről nem kell elkezdeni beszélgetni. Erre ráterelődhet a téma.
2011. ápr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Készíts egy játékot neki: kártyázzatok. Mindig ő húzzon! Szólj neki előre, hogy te készülsz egy feladattal neki, találjon ki ő is neked valamit, de ne áruld el neki, hogy mi a terved.


Írj kérdéseket, utasításokat neki!

Például:

- Hány évesen csókolóztál először?

- Melyik sportolóval szeretkeznél szívesen?

- Kérek egy hatalmas csókot!

- Volt-e már erotikus álmod?

- Volt-e már valami perverz erotikus álmod?

- Szeretnél valami perverz dologban részt venni velem? Légy őszinte! Én is az leszek!


Még folytathatnám! Én annak idején így tudtam a páromról mindent! Ha kreatív vagy, írd vagy nyomtasd a kérdéseidet vegyes, legalább 4-5 színű színes fénymásoló papírra. Akár szív alakban is kivághatod! A barátnőd ódázni fog neked mindenről! Várom a fejleményeket! :)

2011. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

amit az előttem lévő írt, az nagyon tetszik x)


17L

2011. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
na ezt a társasjátékos dolgot lehet kipróbálom :D
2011. ápr. 28. 18:49
 7/9 TOMAtm ***** válasza:
100%
hát az előző csajomnál az volt a legperverzebb h ő volt fellül.
2011. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

- Szeretnél lóval lenni?

- Nem

- És van esetleg valami más perverziód??

2011. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbáljátok is ki, nálunk tuti siker volt. Kifaggattam anno én is a csajon, mára a feleségem lett.
2011. ápr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!