Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy pasiba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy pasiba, de nem tudom a nevét, meg semmit róla. Köszönőviszonyban vagyunk, meg szoktunk beszélgetni is, habár nem ilyen hűde nagy dolgokról. Hogy tereljem a témát magára, hogy van e valakije, stb?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 00:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
'és amúgy mizu veled, csajokkal..? :)'
2010. febr. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam, de nem venné túl tolakodónak?
2010. febr. 26. 00:19
 3/12 anonim ***** válasza:
amúgy hogy hívnak?
2010. febr. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Beszélj, egy 3. emberröl vele, majd kérdezd meg tőle: Ja és neked van barátnőd?
2010. febr. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok mint te.De én eljutottam már odáig,hogy megkérdeztem a nevét.Szerencsémre az egész nevét elmondta.Utána ő is megkérdezte az én nevemet,aztán kézfogás volt.Azóta sajna nem taliztam vele,de megtaláltam őt iwiwen,és bejelőltem.Most várom,hogy visszajelől e.Utána talán már könnyebb lesz.Rájöttem,hogy ha én nem lépek akkor még 10 év múlva is itt fogunk tartani.De azért a döntő lépést ráhagyom.
2010. febr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
jó neked:D Én nem merem. Habár egy nagyon kedves, figyelmes ember, állandóan fülig ér a szája ha meglát, de valahogy leblokkolok előtte :D:S
2010. febr. 26. 13:00
 7/12 anonim ***** válasza:

figyelj már, semmit se tudsz róla. hogy lehetnél szerelmes belé? ez nem szerelem, csak nagyon nagyon tetszik a fiú. ne dobálózzunk így a szavakkal.


a kérdésre pedig tényleg az amúgy hogy hívnak? a jó válasz.

2010. febr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Simán kérdezd meg. A tapintat egy nagy segítség, ahhoz hogy bármit elérj.


Általában ha egymás szokásairól beszélgettek, akkor mindig bejön, hogy a bátyám, meg az anyu, meg hasonlók. Ilyenkor visszakérdezhetsz, hogy a barátod mit szólt ehhez, vagy hogy ő hogy bírja, v ilyesmi.


Minél többet dumálsz annál jobban belejössz.

Legyél érdeklődő és megértő!

2010. febr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Na van valami változás az ügyben?
2010. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen, köszönöm kérdésed :D Már járunk tegnap óta :P
2010. márc. 31. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!