Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, baj, ha egy lánnyal nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, baj, ha egy lánnyal nem tudtok olyan dolgokról beszélgetni, mint pl. a foci, az autók, f1, szóval fiús dolgokról?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem értek ezekhez a dolgokhoz,komolyan annyira semmit nem tudok róluk,h a tudásom kb. -1...

Azt sem tudom,mi az a szöglet, vagy pol pozíció.Szóval nagyon rossz,ha valaki ennyire nem ért az ilyen dolgokhoz?Mert azt tapasztaltam,hogy azok lányok,akik értenek a fiús dolgokhoz,sokkal "kelendőbbek".


2011. febr. 14. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre vannak a fiúknak a haverok, nyilván te se várod el, hogy lehessen vele a divatról és a frizurákról meg a sminkről beszélgetni.
2011. febr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze,de a fiúk azok nem lányok,nem tudom,mi jár a fejükben...:D
2011. febr. 14. 23:04
 3/9 anonim ***** válasza:
A normálisabbja nem a barátnőjével akarja megbeszélni a fiús dolgokat.
2011. febr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy a fiuk nem lányok ugy a lányok sem fiuk.. nem kell szeretened a mortokat autokat és nem kell hozzájuk értened elég ha ahoz a fiuk értenek ..:) Ez olyan mint kiskorban te barbizol ö autozik...:) És még sem vesztek rajta össze h ki mivel játszik és miért..
2011. febr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szöglet az ha a labda a kapu mögé kerül és a védekező csapat játékosa ért utoljára bele, ilyenkor sarokrugás azaz szöglet következik amelyet a támadó csapat játékosa végez el a szögletet elvégző játékos nem érhet bele 2x egymásután a labdába, na látod mostmár tudsz miről beszlgetni a fiúkkal.

18 F

2011. febr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
amikor a fiuval vagy a sexen kívül nem nagyon jár más a fejében
2011. febr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én tuti nem a barátnőmmel beszélem meg hogy :

-szíja cica halottad h ebbe az évbe az f1-be a pirelli lesz a gumiszállító, és képzeld megerősítették az első gumik falát....és nem fogom azzal a témával fojtatni, hogy júj képzeld kijött az intel legújabb procija...

kommunikáció egyik lényeges alapja, hogy közös ismeretek alapján jöjjön létre a kapcsolat...azaz a párodnak tudnia kéne, hogy te nem értesz ezekhez és nem is érdekel, ergó ezt nem veled kéne megbeszélnie

2011. febr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az említett lányok nem ezért kelednőbbek. Szimplán csak sokkal könnyebben mozognak az ellenkező nem társaságában és nem igyekeznek mindenféle Nat.Geo.s megfigyeléseket végezni rajtuk, hogy elemezzék a "faj" viselkedését. Ezért találnak az ilyen lányok könnyebben pasit maguknak.


Ettől még nem ezekről mennek a beszélgetések.

2011. febr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem nincs ebben semmi rossz, hogy nem értesz fiús témákhoz, nektek meg kéne találni a közös témákat, ezek többnyire megvigasztalás, megértés, érzelmek, emlékek, zenék, képek, művészet...ilyesmik :) (F)
2011. febr. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!