Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt rajtam kívűl olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt rajtam kívűl olyan aki 17 éves létére még a csókon sincs túl?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 19:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem szájra puszi kb 13-14 éves koromban volt egy játék keretein belül, 19 éves koromban lesmárolt egy csaj, de olyan béna voltam, hogy egyből levágta, hogy sose csókolóztam még. 22 évesen csókolóztam normálisan, már sokkal ügyesebben, sőt az első szex is 22 évesen volt. És? Gáz? Nem. Nekem nem. Nem változtatott meg egyáltalán, nem lettem tőle több, és nem éreztem magam kevesebbnek akkor sem, amikor még nem csókolóztam vagy szexeltem. Sokan olyan k*rva nagy, sorsdöntő dolgoknak élik meg ezeket, hogy hihetetlen...
2011. ápr. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
például én
2011. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!