Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik rajtam kívül olyan fiú, aki 21 évesen még egy csókon sincs túl?

Figyelt kérdés
És ha igen, mi az oka? Én például a kinézetem miatt önbizalom hiányos vagyok, és így nem is merek kezdeményezni.
2010. nov. 29. 14:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
4%
Nem, te vagy a világon az egyetlen ilyen. Gratulálok hozzá.
2010. nov. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
mért ide jár mindenki sírni?
2010. nov. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

I'm not trollin', I'm Boxxy you see.

Amúgy meg a kérdésem inkább arra irányult, hogy kinél mi az oka ennek.

2010. nov. 29. 14:09
 4/22 A kérdező kommentje:
nem sírok, felmérést készítek
2010. nov. 29. 14:09
 5/22 anonim ***** válasza:
25%
A legtöbb esetben az az oka, hogy az illető papnak készül.
2010. nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nincs túl sok az ilyen esetekből, ugyanis a papi hivatás nem túl divatos ma. Amúgy ha lenne náluk egy kis fizetésemelés, akkor én is jelentkeznék.
2010. nov. 29. 14:12
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az önbizalomhiányod az oka. Az önbizalomhiány sajnos mindenkit "lehúz" akinek ilyen problémája van. Az önbizalomhiány pedig legtöbbször a külső elégedetlenségből fakad. Egyszerűen csak azt ajánlom, hogy fogadd el magad amilyen vagy, ilyen a tested, arcod és kész, most ez miatt ne mondj életre szóló szüzességet és ne keserítsd meg a mindennapjaidat.
2010. nov. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

1. Vannak ilyen emberek hidd el :)

2. Nem minden papi rendnél van cölibátus, pl a református papok házasodhatnak,meg más vallásoknál is ,

csak még felszentelés előtt meg kell házasodni :)

2010. nov. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A bátyám is ilyen. 23 éves és szokott lányokkal ismerkedni, de nem volt még komoly kapcsolata, mert nem szeretett még bele senkibe. Nem akar olyan lánnyal semmi intim dolgot csinálni, akibe nem szerelmes.
2010. nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel én is így vagyok.
2010. nov. 29. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!