Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik rajtam kívül olyan fiú, aki 21 évesen még egy csókon sincs túl?

Figyelt kérdés
És ha igen, mi az oka? Én például a kinézetem miatt önbizalom hiányos vagyok, és így nem is merek kezdeményezni.
2010. nov. 29. 14:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de csak azért nem, mert már elmúltam 23 is, és már mindenen túl vagyok, pedig ennyi idősen még én is azt hittem így maradok.
2010. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
65%
Kár, majd ha szerelmes leszel egy kínszenvedés lesz azért elhagyni a lányt, hogy mást is "kipróbálj". Márpedig - bár most még nem hiszed el - igényed lesz másra is, mikor már nem lesz annyira kuriózum a szerelmeskedés és a szex valakivel.
2010. nov. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Az legyen a jövőbeli önmagam problémája. Nekem most épp elég az, hogy egyedül vagyok.
2010. nov. 29. 14:41
 14/22 anonim ***** válasza:

A 14.33-asnak igaza van.

Amúgy az öcsém is ilyen, 21 éves ő is, szóval szerintem vagytok így még egy páran...

Figyelj... Én lány vagyok, oké, 24 elmúltam, de ha csak magamból indulok ki: pont letojom, hogy egy pasi hogy néz ki, ha látom, érzem rajta, hogy rendben van önmagával. Legyen értelmes, humoros, legyen benne kellő önirónia, akár a saját teste, arca iránt is, csak ne azt lássam rajta, hogy búvalb@szott, és sajnáltatja magát azért, ahogy kinéz, és inkább a világot hibáztatja, mint hogy változtatni próbálna ezen.

Ezzel nem arra akartam célozni, hogy te is ilyen lennél.

Szerintem légy természetes, add magad, ez sokkal fontosabb, mint a külsőségek.

Nekem is volt már olyan párom, akire a barátnőim csak néztek, hogy mit keresek "egy ilyen" mellett, de pont nem érdekelt a véleményük, mert kettesben nagyon jókat tudtam beszélgetni a fiúval, és intelligens volt, humoros...

Ne csüggedj.

2010. nov. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. nov. 29. 14:49
 16/22 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy több lányt is "ki kell próbálni". Ai hozzászokik, hogy fiatal korától fogva folyton leváltja a barátnőjét, az persze, hogy mindig új kapcsolatra vágyik. De aki egy ember mellett elkötelezi magát és nem tizenéves korában kezd éretlenül szexelni, hanem érett felnőtt fejjel, annál sokkal kissebb az esély erre.
2010. nov. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Bocs az offért:

14.52: szerintem nincs igazad. Vagy nem feltétlenül van igazad. Szerintem nincs olyan ember, aki ha egész életében csak egy emberrel volt együtt szexuálisan, ne bánta volna meg a dolgot. Szerintem mindenkiben ott lappang(ana) a kíváncsiság, vagy a kisördög, hogy na, vajon milyen lett volna mással... Persze nem azt mondom, hogy ész nélkül kell hajkurászni az élvezeteket, és le kell feküdni mindenkivel, aki szembe jön velünk az utcán, de inkább élje ki most magát, mint hogy úgy élje le az egész életét, hogy megkeseredett öregember legyen belőle, aki majd azon tűnődik a nyugdíjasotthonban, hogy "mi lett volna, ha...".

Bár talán mindenki el tudja dönteni önállóan, hogy mekkora a szexuális igénye...

2010. nov. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Igen. Nem jövök be a csajoknak.
2010. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:57"


Nem mindenkit a kíváncsisága hajt. Akár elfogadod a tény, akár nem, vannak emberek, akik tisztában vannak önmagukkal, és tudják, hogy mire vágynak, és CSAK kíváncsiságból nem tesznek meg dolgokat.

2010. nov. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én 22/L vagyok és semmin sem vagyok még túl :P ez van. Néha már úgy látom, hogy a ducibb, arcra nem olyan szép, de mosolygós, beszédes lányoknak sokkal több esélyük van bármire. Fiúknál ritka az, aki nem döntene meg fűt, fát, úgyhogy sokan örülnének neked, ne aggódj!
2010. nov. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!