Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mér van az hogy 12 évesek ide...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mér van az hogy 12 évesek ide járkálnak?

Figyelt kérdés
ide a tinédzsereknek kéne járkálni nem a gyerekeknek!mi okuk van rá?
2011. ápr. 14. 16:45
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 A kérdező kommentje:
ki monta hogy annyira fiatalon volt?ezt csak ti meséltétek be magatoknak
2011. ápr. 14. 17:49
 62/70 anonim ***** válasza:
nem olvastam teljesen végig mert átment a kérdező szidásába de szerintem ha az hogy egy olyan oldalra felmegy egy 18 év alatti ahova ki van írva hogy nem mehetnek fel, és ezen felháborodik valaki az jogos. De mivel az internet még szabad és anonim ezért azt tesznek amit akarnak. Az meg hogy szexelnek e vagy nem az kit érdekel?
2011. ápr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy egy tininek, mondjuk 10-11-12-13-14 évesnek való a szex. Azt mondtuk, hogy teljesen normális, hogy ÉRDEKLŐDIK a szex után... Nem szexelni akar... érdeklődik.. Vili? Ami magával a tini korral jár.. Ennyi, ezt nem tudod visszafojtani egy 12-13 évesben... Nem tilthatod meg neki.. Hisz ez tök normális fejlődési periódus.

Kevered a szezont a fazonnal..

2011. ápr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem beszélt törvényekről. Az angol nyelvről beszéltünk.

A te fejedben nagyon nagy zűrzavar van. És azt le ne írd még egyszer, hogy 21 éves vagy, mert senki nem fogja elhinni, ezt borítékolom neked.

2011. ápr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:

Miért ne nézhetnék át a kérdéseket???

Ami engem zavar az az, amikor osztják az eszet olyan témában, amiről fogalmuk sincs.

2011. ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 szamo77d ***** válasza:
50%

Korán érnek és annyira odáig vannak a szexért, meg minden

dologért, ami ezzel összefügg, hogy a végén ezen az olda-

lon kötnek ki! Fogalmuk sincs, hogy mit csinálnak, de a

legtöbbje már elkezdi szexuális életét. És semmivel nem lehet hatni rájuk! Most zavarjuk el őket?

2011. ápr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
jobb mint tudatlanul belevágni egy szexbe ien korba.. mitszolnál ha nemtudnák hogy miaza koton esetleg és oanhülyék h lefeküdnek egymással és meglesz a baj.. van nekikis anyi kérdésük.. nemcsak 18+
2011. ápr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:

Utolsó, ha a koton használatról, egyebekről pont innen kell értesülniük, már rég rossz. Van annyi módja, h kicsit tájékozódjon az ember. Vegyük a legegyszerűbbet, google

Itt van egy két értelmes fiú lány kategórián belül, de a válaszok elég nagy százaléka két fillért nem ér.

Sajnos ezt kell mondjam, egy két megnyilvánulást, stílust, ténymegállapítás olvasva itt.

Jó lenne ez az oldal, csak hülyék az emberek, a hülyeség meg határtalan, és ragadós..

2011. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
Én öreg vagyok.Sok pulya! 62L
2011. ápr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim válasza:

ehmm.......tee egy ritkanagy idiota vagy (bocsi)

én 12-13 éves vagyok...a tinédzser tizenévest jelent..és honan tudod h ezen az oldalon feltétlenul olyan kérdést akarok feltenni...attol h olvástál itt vmi olyat h egy 12 éves egy ilyen kérdést tett fel EGYSZER attol még ne beszélj tobbesszámba, és azt ne mondd h nem voltál 12 , szerintem ez nagyonis jo életkor és megismerkedhetunk a másik nemmel, dee nem feltétlenul akarunk szexelni, sőt.Es azt se mondd h a legtobben 12 éves korukban vesztik el a szuzességuket, hapedig annyira zavar h erre az oldalra feljárnak a 10-11-12-13-14 évesek akk te nejárj fel. PUSZI :)

2011. júl. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!