Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mér van az hogy 12 évesek ide...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mér van az hogy 12 évesek ide járkálnak?

Figyelt kérdés
ide a tinédzsereknek kéne járkálni nem a gyerekeknek!mi okuk van rá?
2011. ápr. 14. 16:45
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező eléggé idegbeteg :D
2011. ápr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
100%
Igen, :) egy kicsit, és nagyon felnőttnek érzi magát...
2011. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 A kérdező kommentje:
akkor mondjad és utána elárulom
2011. ápr. 14. 17:31
 44/70 A kérdező kommentje:
mert talán már felnőtt vagyok?
2011. ápr. 14. 17:32
 45/70 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan 16-ra saccolnálak.. De maximum 17.
2011. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező szerintme 16 lehet. Nagyon büszke magára, hogy végre van szexuális élete.

Szerintem olyan táraságban mozog, ahol ez teljesítmény, amire büszke lehet.


Ezután feljön ide és látja hogy az ami neki hatalmas dolog, eredmény, más már rég elérte fiatalabban mint ő.

Ez ugye zavart okoz az önértékelésében, amit csak úgy tud feloldani, ha fikázza (féltékenységből!) a fiatalabbakat hogy ne csinálják.

Persze próbálja úgy beállítani mintha értük aggódna, de hamar kiütközik egyáltalán nem érdekli a fiatalok fejlődése.

2011. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
75%

"Off:

Kedves kérdező a tinédzser a szó szoros értelmében tizenévest jelent, tehát egy 12éves már nevezhető tinédzsernek.

"


Cáfolnám! Csak a magyar ember számára jelenti ezt! Az angol nyelvben hagyományosan a 13 év felettieket jelenti. Miért? Számolj angolul: eleven, twelve, thirTEEN, fourTEEN, fifTEEN stb... A thirteen az első, amiben benne van a "teen". Lehet, hogy ez neked szőrszálhasogatásnak tűnik, de nekik ez egyértelmű. Én is csak azért tudom, mert külföldön, angol nyelvterületen felvilágosítottak erről.

2011. ápr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 A kérdező kommentje:

A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:32


rendben akkor tegyük fel hogy 16 vagyok!és mér lennék féltékeny 13 éves gyerekekre akik szexelnek!énis elkövettem azt a hibát amit a fiatal (tinik)és az én rossz tapasztalatomról beszélekj hogy ne csinálják mert ha hiszitek ha nem rengetegen veszítik el a szüzességüket 12 éves korukba

2011. ápr. 14. 17:36
 49/70 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:36


de 12 nem 13

2011. ápr. 14. 17:39
 50/70 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rengetegen veszítik el, de ettől ez még nem helyes. Hitler parancsait is sokan követték, mégsem hallani túl sok embert azzal dicsekedni, hogy ő volt az, aki Auschwitzben megnyomta a gombot, amitől beindult a krematórium... Szóval attól, hogy valamit sokan csinálnak, attól még lehet a világ legbetegebb dolga, ez nem mentség, azért csinálják sokan, mert nehéz ellenállni a tömeg nyomásának. Úgyhogy hiába mentegeted magad.


Maga az, ahogy írsz, és az a puszta tény, hogy ilyen gyerekesen nem mered leírni a korod, már elég ahhoz, hogy itt senki ne vegyen komolyan. Csak azért írom, hogy ne nagyon számíts innentől normális válaszokra, aki nem tiszteli magát, azt mások sem fogják. De ezt még úgysem értheted.

2011. ápr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!