Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mér van az hogy 12 évesek ide...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mér van az hogy 12 évesek ide járkálnak?

Figyelt kérdés
ide a tinédzsereknek kéne járkálni nem a gyerekeknek!mi okuk van rá?
2011. ápr. 14. 16:45
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:

:) Hát ez elég vicces...Te is elkövetted, erre feljössz ide, és elég unintelligens hangnemben elkezded kioktatni a 12-13-14 éveseket, hogy ne jöjjenek már erre az oldalra, mert ez nem nekik való.

Ez elég abszurd, nem gondolod? Olyan, mintha egy dohányos próbálna rávenni egy fiatalt, hogy ne dohányozzon, mert az rossz...

2011. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:

"de 12 nem 13"

Szerintem se. Pont erről írtam. Mit nem értesz?

2011. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 A kérdező kommentje:

énsem tudom a ti korotokat!


és 21

2011. ápr. 14. 17:41
 54/70 A kérdező kommentje:
de én nem 13 évesen követtem el!
2011. ápr. 14. 17:42
 55/70 A kérdező kommentje:
idősebb voltam
2011. ápr. 14. 17:43
 56/70 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok...már az első kommentemnél megírtam.
2011. ápr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:

a tizenéves meg a tini nem ugyanaz"


Életem, angollal hogy állsz? A tinédzser (vagyis tini) szó az angol "teen ager" kifejezésből ered, az "ager"-t ugye nem kell magyarázni, a "teen" pedig a "ten" változata, ami ugyebár tíz. Ha az angol nem megy, akkor mutatom matekkal, hátha egyenletekben otthon vagy:

tinédzser = teen + ager = tizen + éves = tizenéves

Tehát: tinédzser = tizenéves


Emellett a 21. században élünk. Megy a rohanás, munkahelyi (esetedben valószínűleg iskolai) feszültség, (ha mégis dolgozol) túlóra, határidők... a "világ nagy gondjai" mellett miért keresel újakat? Ha mindenképp fel akarod húzni magad valamin, kapj egy egyest az iskolában, vagy késs le egy határidőt a munkahelyeden, és mindjárt lesz miért izgulnod. A szabadidődben pedig ne strapáld tovább az idegeidet ilyen jelentéktelen dolgokon, amin úgysem tudsz változtatni, hanem relaxálj, és élvezd, hogy nem vagy tizenhárom éves. Ha pedig az vagy, akkor az egész kérdés értelmetlen, úgyhogy húzd ki a dugót a falból és ülj le a kis angol-könyved fülé. További szép napot. :)

2011. ápr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, most olvasom a "

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:36" választ. Hoppá, ezt nem is tudtam. :) Nem baj, az ember tanul, míg él. :)

2011. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:

Akkor nem értem miről beszélünk...

Egyszer azt mondod, hogy te is elkövetted ezt a hibát, aztán azt, hogy de nem ennyi idősen...? Akkor most mi is számít a hibának? 13-14 évesen szexelni? Vagy csak simán szexelni?

2011. ápr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 A kérdező kommentje:
de nem érted meg hogy nem angolok vagyunk?hanem magyarok!és nem az angol törvények szerint élünk hanem a magyar törvények szerint!és ha a tiniknek való a szex akkor a 10 évesnek is?
2011. ápr. 14. 17:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!