Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek őszinteség kell?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek őszinteség kell?

Figyelt kérdés

A bárban egy férfi odamegy egy Lányhoz.

-Lehetek veled őszinte? Gyönyörű mosolyod van.

-Lány elpirul

-Lehetek veled nagyon őszinte? Amióta bejöttél nem tudom rólad levenni a szemem. Ez a ruha ez fantasztikusan áll. Nagyon megy a szemed színéhez.

-Lány megint elpirul

-Lehetek veled nagyon nagyon őszinte? Imádom a puncit. Imádok lemenni és kiélvezni minden nyalást.

-Lány piát beleönti a tag arcába és elmegy.


Túl sok őszinteség?


2011. ápr. 5. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehoyg kell nekik az őszinteség. Nemtudom miért hangoztatják de, hogy nem így van az tuti. Nagyot kell kamuzni, mégcsak nem is kell jól hazudni, elhiszik mert el akarják hinni. Ha őszinte vagy bebuktad.
2011. ápr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:D Tetszett, de való igaz, hogy mindennek van helye és ideje. A faszi nem hazudna, ha nem osztaná meg az intim fantáziáit :) A szexualitás a lehető legintimebb és leginkább 1-2 emberre tartozó dolog, ami létezik, ha ezt a bizalom és kölcsönös testi lelki vonzódás előtt kinyilvánítják az közönségesség. Én mondjuk magamat ismerve elkezdtem volna rákontrázni, hogy zavarba jöjjön,ha már ekkora arca van :D
2011. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki úgy viselkedjen és azt várja el a másiktól, amit ő is megtesz számára. Az őszinteség mindenkinek fontos, férfinak és nőnek is. Igaz, hogy senki sem 100%-ban őszinte, de azért nem kell folyamatosan hazudni, átverni egymást.
2011. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A második válaszolóval értek egyet. Az őszinteség jó dolog, de mindennek megvan a maga helye és ideje. Nem hiszem, hogy a lány rákérdezett volna arra hogy szereti-e a pasi a puncit.

Ez nem túl sok őszinteség, ez szimpla tolakodás és undorító nyomulás. Ha a párom mondana ilyen és hasonló mocskos dolgokat bizonyos idő eltelte után, tuti hogy nem az arcába önteném az italt, hanem ágyba rángatnám ;)

2011. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez jó! :D

Talán a fenti példában nem is az őszinteséggel, hanem az időzítéssel, meg az előadásmóddal volt a baj. :D

Amúgy igen, kell az őszinteség, mert ha nincs, elveszhet a bizalom és ha a bizalom elveszik, a kapcsolat is vele veszik. De nem mindegy, hogy szeretetből, kedvesen őszinte valaki, vagy durván, bántóan. Ha pedig pont az őszinteség okozza a kapcsolat végét, akkor annak a kapcsolatnak már így is-úgy is lejárt az ideje.

2011. ápr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

volt, h úgy szedtem fel csajt, h bemagyaráztam neki, h egy suliba jártunk(igazából nem:)

nem kell őszintének lenni, a csajok azt élvezik, ha egy bizonyos fokig le vannak szarva, megerősíti a kapcsolatot, hha "teperhetnek" érted

2011. ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

amit felhoztál példa az nem teljesen jó! itt a srác már bunkó, nem őszinte!

amúgy, hogy válaszoljak a kérdésedre: nem, nem kell nekik az őszinteség! nekik csak az kell, hogy elhitessék velük az őszinteséget! ha teljesen őszinte vagy akkor veszítesz a férfiasságodból. nem kell, hogy őszinte legyél, de azt kell mondanod, hogy az vagy.

2011. ápr. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!