Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek irjak ra a sracra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek irjak ra a sracra, vagy ne?

Figyelt kérdés

Meg decemberbe elmondtam egy sracnak, hogy tetszik, de o nem mondott semmit ra. Eloszor haragudtam ra, majd rajottem, hogy nincs miert; mert lehet nem tudja, mit kell erre lepni, mivel meg soha nem volt senkije. Keresni azota se keresett, de a viselkedese nagyon megvaltozott pozitiv iranyba.

Szerintetek ha rairnak, akkor azt gondolna, hogy meg akarok tole valamit, vagy csak egyszeruen azt gondolna, hogy baratkozni akarok?


2011. ápr. 5. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt írd neki amit szeretnél tőle.
2011. ápr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem akarom azt, hogy azt gondolja, hogy akarok meg tole valamit, csak baratkozni akarok, mert tudom, hogy en nem tetszem neki.
2011. ápr. 5. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha barátságot akarsz vele akkor azt írd ha pedig járni szeretnél vele akkor azt.Persze nem így egyből de azért tisztázd.
2011. ápr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze ezek után már másként fog rád nézni.De ez a srácon múlik hogy elfogad e mint barátot vagy sem.
2011. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem latom ertelmet. de te tudod:)
2011. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!