Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szőrös comb? :S (14/L)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrös comb? :S (14/L)

Figyelt kérdés

Sziasztok, 14 éves elkeseredett lány vagyok. :( Elég szőrös vagyok mindenhol, igaz hogy szőke/világos barna, de elég hosszú szőrszálak..Intim környéken természetesen borotválom, de a kezemet nem fgoom elkezdeni borotválni, főleg mert ott látszik legkevésbé...Viszont ami eléggé idegesít, az a combom. :( A lábszáram borotválom mert ott erősebb volt a szőr, a combomat viszont nem szőrteleníthetem...:S Egyszer leborotváltam, és anyum mondta hogy azaz egyetlen rész ahol ne szedjem...Mert szerinte nem látszik...És ezért nem engedi. Hát tényleg, baromira nem látszik...Csak most is, lenézek a lábamra és látom a hülye szőrszálaimat, és annyira még nemis lenne gáz, de nemhogy lelapulna, ilyen hülyén szétáll. :(

Ez nagyon gáz/undorító? :S Van barátom, őt állítólag nem zavarja, de szerintem nagyon gáz...:S

(Ja, és amúgy nem hormonális probléma a szőrösödés, csak kiskoromban elég buta voltam és ollóval (:D) levágtam a kezemen meg a lábamon is a szőrt...:(

Szerintem attól nőtt meg ilyenre, de nagyon idegesít, és nemtudom mit csináljak?!


2011. ápr. 5. 15:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

utolsó: Szerintem azon nem kell filóznod, hogy miattad ilyen, valószínűleg amúgy is hajlamos vagy szőrösödni :D

Ne aggódj, ettől még tetszhetsz bárkinek, csak a sok macera azért sajnállak...


17/f

2011. szept. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!