Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szőrös comb? :S (14/L)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrös comb? :S (14/L)

Figyelt kérdés

Sziasztok, 14 éves elkeseredett lány vagyok. :( Elég szőrös vagyok mindenhol, igaz hogy szőke/világos barna, de elég hosszú szőrszálak..Intim környéken természetesen borotválom, de a kezemet nem fgoom elkezdeni borotválni, főleg mert ott látszik legkevésbé...Viszont ami eléggé idegesít, az a combom. :( A lábszáram borotválom mert ott erősebb volt a szőr, a combomat viszont nem szőrteleníthetem...:S Egyszer leborotváltam, és anyum mondta hogy azaz egyetlen rész ahol ne szedjem...Mert szerinte nem látszik...És ezért nem engedi. Hát tényleg, baromira nem látszik...Csak most is, lenézek a lábamra és látom a hülye szőrszálaimat, és annyira még nemis lenne gáz, de nemhogy lelapulna, ilyen hülyén szétáll. :(

Ez nagyon gáz/undorító? :S Van barátom, őt állítólag nem zavarja, de szerintem nagyon gáz...:S

(Ja, és amúgy nem hormonális probléma a szőrösödés, csak kiskoromban elég buta voltam és ollóval (:D) levágtam a kezemen meg a lábamon is a szőrt...:(

Szerintem attól nőtt meg ilyenre, de nagyon idegesít, és nemtudom mit csináljak?!


2011. ápr. 5. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
borotváld le és kész
2011. ápr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell róla tudnia? És miért ő mondja meg, hogy mit tegyél magaddal? Mondd meg neki, hogy te le akarod borotválni, és le is fogod.
2011. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
gyanta hosszabb ideig tart :) egyébként én borotválom az egész lábam (combom is) már kb 3 éve.. a lábszáramon egyátalán nem erősödött a szőr, ez hülyeség.. (2-3 napig teljesensima, utána csak 6-7. napon lesznek apró kis szőrszálak) a combomon pedig egyátalán nincs szőrszál 1,5-2 hétig. nálam ez egy ilyen terület :) borotváld le nyugodtan. a te tested, nem anyukádé.. ha téged zavar, hát hajrá! :)
2011. ápr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha még a barátodat sem zavarja? Ugyan már... ne parázz, nem lehet olyan vészes. Ha meg annak látod, akkor úgy is leborotválod :P
2011. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%
Csupasz punci és szőrös comb nem valami jól néz ki. Akkor ne borotváld a puncidat se.
2011. ápr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

párszor már leborotváltam, mert nembírtam...:$

barátom nem zavarja, megkérdeztem már párszor, annyira nem gáz, de engem nagyon nagyon zavar :(

köszi a tanácsokat, akkor uccu neki :D

2011. ápr. 5. 16:53
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

nekem jobban tetszik a csupasz csajszi..:)

persze azért haja legyen..:DDD


14/F

2011. ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Anyukád engedi 14 évesen hogy a puncidat borotváld, de a combodat nem?
2011. ápr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

epilátor sokáig tart, kicsit fájdalmas de hozzá lehet szokni, én azt használom igaz hogy a combomat nem

de ha zavar akkor nyugodtan mert mások is szörtelenítik ott...

2011. júl. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

ez semmi,én egyszer kicsi koromban egyedül zuhanyoztam,voltam vagy 5-6 éves és még nem tudtam ugye olvasni,és és észrevettem hogy elfogyott a tusfürdő.

na mondom,keresek valamit a polcon.

erre anyám sikeresen ott hagyta a polcon a szőrtelenítő krémjét,és azt hittem,az is tusfürdő.

és azzal mosakodtam :S

és anyám bejött hogy megtöröljön,erre kérdezte tőlem hogy mit keres nálam a szőrtelenítő krémje? én meg mondtam neki hogy azt hittem tusfürdő ....


meg állitólag kicsi koromban folyton elloptam apám borotváját és azzal is borotváltam magam o.O


én ilyenre nem emlékszek de ez simán megmagyarázná miért vagyok ilyen ....


az egész hasam,a karom,mindenem olyan szőrös,mint egy felnőtt pasinak!!!


ráadásul töksötét a szőr


és még bajuszom is van :S


szóval k.rva jól nézek ki ....


a legjobb már csak az a sok borotválástól úgy megerősödött a lábamon a szőr hogy ma reggel borotváltam le a lábamat és most már borostás


úgy nézek ki mint valami jeti o.O :(


13l

2011. szept. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!