Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csúnya egy lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csúnya egy lánynál ez?

Figyelt kérdés
Ha a hasamon egy kicsi kis csíkban van ilyen pihés szőr, nem olyan sok, és annyira nem látszik de azért észre lehet venni. Fiúk! Szerintetek ez visszataszító? Leszedessem a kozmetikusnál vagy netán leborotváljam vagy ez normális? Eddig még nem szólt érte egy srác sem, csak egy megemlítette, de amikor azt mondtam, hogy leszedem akkor azt mondta, h nehogy. Úgyhogy most akkor hogy van ez?
2011. márc. 30. 18:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Dehogy is, semmi baj nincs vele egyáltalán.
2011. márc. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Nekem egy csajnál ez nem nagyon jönne be :P Még nekem sincs ott szőr...


F16

2011. márc. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Na jó de ez egy olyan dolog amiről nem tehetek... :S
2011. márc. 30. 18:28
 4/15 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van ott szőr elmondanám. Természetes. Szerintem ez nem zavar senkit, ha meg igen, akkor az egy nagyon fogyatékos lehet.
2011. márc. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem is van, engem nem zavar, úgy hogy szerintem a páromat se zavarja.

Állj úgy hozzá, hogy téged nem zavar, innentől nem fogsz vele foglalkozni, hogy ki mit gondol róla.

És leszedni meg szerintem ne próbáld, mert utána meg szúrna ha nő vissza.

Az meg hogy egy 16éves fiúnak nincs, hát majd lesz..

2011. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nem csunya, szerintem vonzó, de ez csak az én véleményem

16/f

2011. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Pontosan. A kérdező erről nem tehet, ahogy rajta kívül még ezernyi nő, akinek egy a "problémája".

Én azt mondom, hogyha ez TÉGED zavar, akkor szedd le. Általában a nők leszedik, de beszélgettem már nem egy lánnyal, aki ott hagyja, mert neki, saját magának tetszik.


Viszont, ha amellett döntesz, hogy eltávolítod, semmiképp nem ajánlanám a borotvát, mert egy idő után megerősödik, több szőrszál lesz, és akár látványos is, amint egy kicsit már megnő.

GYantát, esetleg epilátort javasolnám.

2011. márc. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Kis pihés :P...Egyátalán nem zavaró szerintem...Nekem már láttszik redesen de én 14/F xD
2011. márc. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nekem is van, és még látszik is sajnos. még soha egyik pasit se zavarta. amúgy én azt csinálom, hogy az erősebb, vastagabb szálakat kihúzom szemöldökcsipesszel.
2011. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2011. márc. 30. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!