Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit fura kérdés, de kitudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit fura kérdés, de kitudja? A többi lent

Figyelt kérdés
Van 1 barátom már 2 éve és ebben a 2 évben voltak ilyen "kimaradások" mármint,h amikor nem jártunk együtt.....és e közben összejöttem 1 másik fiúval,vagyis csak akvartunk.....és ez a fiú olyan dolgokat ír nekem....és úgymond felizgat már ha bezsél rólla is,de e közben szertem a barátom ..lehetséges,hogy a másik fiú iránt csak szexuálisan vonzódom....
2011. márc. 29. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Elofordulhat.
2011. márc. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Há, ezt neked nagyon át kell gondolnod. Kit is szeretsz, kit is akarsz, mert így két szék között esel a pad alá.
2011. márc. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kései Sirató ***** válasza:
Lehetséges.
2011. márc. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de ha én ezt megtudnám a barátod helyében, nagyon nem örülnék neki. Szóval sürgősen el kell döntened, mert hoppon maradsz.
2011. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Volt egy barátom akivel 1évig voltunk együtt majdnem de már a végefelé romlott a kapcsolatunk. És volt egy srác egy társaságba aki nagyonjófel volt meg minden és elég okat járt össze a társaság később pedig már ketten is találkoztunk meg csomót beszéltünk msnen. És az lett a vége h beleszerettem és ő is belém és elcsattant egy csók. Elmondtam barátomnak és megbocsátott mert szeretett és énis őt és olyan volt mint ha kettészakadna a szívem, majd 2hónapig együttvoltunk és szakítottunk. közben összevesztünk a másik sráccal is tehát a két zék közé estem énis nagyon. Nagyon megbántam a dolgot egy szinten mert nagyon megbántottam akkori barátomat viszont a srác(akibe beleszerettem) az ő szempontjából meg nem anyira. Néha még mostis eszembe jutnak (pedig már egy éve történt ez ) És még mindketten nagyon vonzóak.
2011. márc. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy csak szexuálisan vonz, és egy kapcsolat már pl. nem működne vele. Van ilyen, majd elmúlik... talán.
2011. márc. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :9.....100%ra biztos vagyok benne,h a barátomat szeretem ,érzem,h ő az igazi...és nemcsalnám meg semmiért :):):)

nem ér annyit számomra 1 kis kaland,h elveszítsem :):)

2011. márc. 29. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!