Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne karmoljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne karmoljon belém?

Figyelt kérdés
Amikor nagyon élvezi a csókolózást vagy mást akkor belém karmol. Nem akarok állandóan lyukas bőrrel mászkálni és fáj is rendesen. Ezen a körömvágás se segít. Mit csináljak? Volt itt már valaki ilyen helyzetben?
2011. márc. 28. 01:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
használd a szád és kérd meg hogy NE karmoljon, mert fáj
2011. márc. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hiába kértem. Olyankor teljesen megfeletkezik magáról.
2011. márc. 28. 01:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Állj le :p...mikor elkezd karmolni ne smárold többet,ha megkérdi hogy most mivan?megmondod hogy megint karmolsz pedig megkértelek hogy ne tedd...:)...lassan leszókja...ám elég fura csaj;))
2011. márc. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Pinocchio ***** válasza:
Karmolj vissza,és még morogj is rá.
2011. márc. 28. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, a morgás jó ötlet, én is azt javaslom.
2011. márc. 28. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor helyben szólj rá amikor karmol. Én is szoktam szeretkezés közben karmolni, de csak finoman, nem maradnak nyomai, és eddig mindenki inkább jónak említette, mint kellemetlennek, szóval nyilván ennek is meg lehet találni egy egészséges határát. Ha már fájdalmat okoz neked, ráadásul sebes maradsz tőle, na az nem normális... mit művel szex közben ha már egy csók is ilyen hatással van rá? :D
2011. márc. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne zaklasd azt a szerencsétlen macskát.

Amúgy, ha tetszik nekik valami, általában karmolásznak/dagasztanak.

Ez van, ilyenek...

2011. márc. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
olyan mintha 1 macsekrol beszélnél :P
2011. márc. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem szado mazo a csaj. Semmi rosszat nem csinál. Teljesen normális és nagyon tud kivéve a karmolást. Azt már elértem nála, hogy legalább ne a vékonyabb bőrfelületeimet karmolja ki.

Az a baj én is szeretem ha élvezi, úgy meg nehéz időben leálni és olyankor kevésbé fáj. Van amikor megteszem a fájdalom miatt de rendszerint utólag ami már késő. Muszály leszek odafigyelni.

Köszi!

2011. márc. 28. 15:20
 10/11 Oszimó válasza:

Én ajánlanám viccen kívül, hogy párszor bilincseld meg vagy kösd ki, akkor kényszerből nem fog karmolni és ha más nem az az alkalom karmolásmentes lesz. Hosszútávon én is azt gondolom, hogy szólj neki és hagyd akkor abba.

(U.I a muszáj az j...:D)

2012. ápr. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!